Piedalies bērnu piedzīvojumu spēlē 'Emī un Rū' un izzini piecas Rīgas apkaimes
Foto: Publicitātes attēli

No 1. jūlija līdz 31. augustam Rīgas vasaras kultūras programmas īstenošanas gaitā Rīgas iedzīvotājiem un viesiem būs iespēja piedalīties piedzīvojumu spēlē "Emī un Rū", kas ļaus izzināt piecas Rīgas apkaimes, pārvietojoties ar savu velo vai citu braucamrīku. Spēle īpaši patiks bērniem, kas jau iemīļojuši Emīliju, Rūdi un robotiņu Palauzi no Latvijā radītā bērnu seriāla un grāmatas "Emī un Rū". Pirmajiem 2000 dalībniekiem spēle būs pieejama bez maksas.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Emī un Rū" seriāla un grāmatas varoņi Emīlija Čimpiņa un Rūdis Rimpiņš strādā slepenajā "Čimpiņ-Rimpiņ aģentūrā", kas atrodas tepat Rīgā. Ik dienas viņi veic dažādus uzdevumus, ko viņiem piespēlē robotiņš Palauzis jeb Pasaules Labklājības Uzturēšanas Ierīce, – pēta dīvainas lietas, rūpējas par dzīvniekiem, risina vides problēmas un dažādos citos veidos palīdz cilvēkiem un pasaulei sev apkārt.

Šovasar no 1. jūlija līdz 31. augustam iespēja kļūt par slepeno aģentu un risināt Palauža dotos uzdevumus būs arī visiem pārējiem, kam interesē un rūp pasaule jeb šoreiz precīzāk – Rīga. Mobilajā piedzīvojumu spēļu platformā "Roadgames" ir radīta īpaša piedzīvojumu spēle ģimenēm "Emī un Rū", kas piedāvās patstāvīgi iejusties Emīlijas un Rūda lomā un izpildīt vairāk nekā 50 aizraujošus, izglītojošus un radošus uzdevumus, kas ļaus iepazīt Rīgas apkaimes, kā arī jautri un aktīvi pavadīt laiku.

Piedzīvojumu spēle būs piemērota bērniem, sākot vismaz no sešu gadu vecuma un viņu ģimenēm, jo veicamais maršruts nav īss – tas ved caur piecām Rīgas apkaimēm – Centru, Avotiem, Grīziņkalnu, Brasu, līdz pat Sarkandaugavai, kur atrodas "Čimpiņ-Rimpiņ aģentūras" māja jeb ēka, kurā tiek filmēts seriāls. Kopējais spēles laiks ir sešas stundas, uzdevumus var pildīt jauktā secībā, kā arī – nav obligāti jāizpilda visi uzdevumi, bet gan pēc iespējas vairāk uzdevumu. Spēlē var piedalīties gan individuāli (ja vecums, pieredze un spēks atļauj), gan komandā, gan arī veidojot vairākas komandas un sacenšoties savā starpā. Vasaras beigās 10 jautrāko grūpiju jeb grupas foto autoriem tiks dāvināta grāmata "Emī un Rū. Robota sirds".

Piedzīvojumu spēli "Emī un Rū" organizē bērnu satura producents "Ausma" un tā iekļauta Rīgas vasaras kultūras programmā, to atbalsta arī Rīgas dome un citi sadarbības partneri. Pirmajiem 2000 dalībniekiem spēle būs pieejama bez maksas. Vairāk informācijas par spēli un piedalīšanos tajā atrodama šeit. www.emiunru.lv.

"Ausma" ir bērniem veltīta ekrānsatura producents, kas radījis tādus Latvijā iemīļotus bērnu seriālus kā "Tutas lietas", "Ukulele" un "Emī un Rū". Līdztekus "Ausma" izdod arī mūzikas albumus un grāmatas, rīko koncertus un pasākumus bērniem.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Tags

Aktīvā atpūta Ģimene
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form