Stāstu pēcpusdienā 9. jūnijā klausāmi jauno skolotāju pieredzes stāsti
Foto: Publicitātes foto

Ceturtdien, 9. jūnijā no pulksten 13 līdz 17 norisināsies projekta "Mācītspēks" skolotāju, nodibinājuma "Iespējamā misija" izglītības programmas dalībnieku stāstu pēcpusdiena par pozitīvām pārmaiņām klasēs, skolās un izglītībā. Tie būs stāsti par izaugsmi, drosmi un izaicinājumiem jauna skolotāja dzīvē pirmajos gados skolotāja profesijā, stāsti par veiksmēm, problēmām un risinājumiem, kas ietekmē un ved uz pozitīvām pārmaiņām Latvijas izglītības sistēmā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Šogad par savu pieredzi stāstīs projekta "Mācītspēks" dalībnieki, kuri darbu skolotāja profesijā un projektā uzsāka 2020. gadā un šajā mācību gadā apguva nodibinājuma "Iespējamā misija" izglītības programmu skolvadības-līderības izglītības novirzienā, vēstī Justīne Plūmiņa-Margeviča no "Iespējamās misijas".

Būs iespēja dzirdēt gan personiskus stāstus par identitātes un līdzsvara meklējumiem, par ilūzijām un realitāti, kā arī stāstus par sasniegumiem klasē, meklējot veidus, kā skolēnus iesaistīt, saliedēt, motivēt un atbalstīt, lai viņi uzziedētu. Tāpat gaidāmi arī stāsti par panākumiem pārmaiņu vadībā, motivējot skolas kolēģus iesaistīties un mācīties, lai visi kopā kļūtu par vēl labākiem skolotājiem.

Pasākums ik gadus pulcē nodibinājuma absolventus, atbalstītājus, draugus un citus interesentus. Pasākums norisināsies tiešsaistē platformā "Zoom" šeit trīs paralēlās sesijās.

Lai ierobežotu dezinformācijas kampaņu izplatību, portāls "Delfi" apturējis iespēju komentēt rakstus

Tags

Iespējamā misija Skola
0
Skolēns
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form