Tēvu konferencē vīri runās par attiecībām ar bērniem, citiem vīriem un sievietēm
Foto: Shutterstock

Kam ir izdevīgi, ka tēvi dodas bērna kopšanas atvaļinājumā? Kāda ir 21. gadsimta nozīme izteicienam "Vīrs un vārds!"? Kādēļ ir svarīgi un kā saglabāt cieņpilnas attiecības ar bērnu māti arī pēc attiecību pārrāvuma? Atbildes uz šiem jautājumiem tiks meklētas šī gada biedrības "Tēvi" konferencē "Tēvi. Attiecības".

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Konference norisināsies piektdien, 10. septembrī, no pulksten 10 līdz pulksten 15 pasākumu telpā "MINOX", "Jaunajā Teikā" un tiešsaistē biedrības "Tēvi" "Facebook" lapā un "Youtube" kanālā. Klātienē konference būs apmeklējama tikai ar sadarbspējīgu Covid-19 sertifikātu. Klātienes dalībnieku skaits ierobežots.

Pieteikšanās, aizpildot anketu šeit.

Konferenci atklās Labklājības ministrijas valsts sekretārs Ingus Alliks, Zviedrijas vēstniecības otrais sekretārs Hannes Tordengren un biedrības "Tēvi" vadītāja Elīna Kļaviņa.

Diskusijā "Tēvs bērna kopšanas atvaļinājumā. Kam tas ir izdevīgi?" piedalīsies Biedrības "Tēvi" valdes loceklis Gatis Smidrovskis, Labklājības ministrijas valsts sekretārs Ingus Alliks, tētis un ārsts, kurš ir bijis bērna kopšanas atvaļinājumā, Māris Rinkulis un sociālantropologs Klāvs Sedlenieks.

Šo diskusiju finansē Eiropas Savienības programma "Tiesības, vienlīdzība un pilsonība" (2014-2020).

Diskusijā "Vīrs un vārds!", kas notiek sadarbībā ar Zviedrijas vēstniecību, Zviedru institūtu un fondu "Make Equal", par vīriešiem un sarunāšanos piedalīsies Biedrības "Tēvi" valdes loceklis Lauris Bokišs, vīriešu veselības platformas virutests.lv vadītājs Helmuts Bēķis, režisors Elmārs Seņkovs un rakstnieks Thor Rutgersson (Zviedrija).

Diskusijā "Kad attiecības pārtrūkst, sarunas turpinās" piedalīsies tētis no biedrības "Tēvi" Ritvars Vulis, psihologs un tēvu atbalsta grupu vadītājs Jānis Broks, Tiesībsarga biroja Bērnu tiesību nodaļas jurists Agris Skudra un Biedrības "Tēvi" valdes loceklis Lauris Bokišs.

Biedrība ģimenes atbalstam "Tēvi" ir sabiedriskā labuma organizācija, kuras mērķis ir veicināt tēvu iesaisti bērnu audzināšanā un ģimenes dzīvē kopumā. Biedrības galvenie darbības virzieni ir ierosināt pētījumus par tēva lomu Latvijā, organizēt nodarbības tēviem dažādās dzīves situācijās, kā arī mazināt iesīkstējušos stereotipus, kas traucē tēviem pilnvērtīgi iesaistīties bērnu audzināšanā, aprūpē un ģimenes dzīvē kopumā.

Seko "Delfi" arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Tags

Tētis Attiecības Attiecības ģimenē Psiholoģija
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form