'Tu izskaties pretīgi'. Iedvesmojoši stāsti par cīņu ar skaistuma standartiem
Foto: Instagram.com/mynameisjessamyn/mypaleskinblog/sonnyturner___

Sociālo tīklu platformas ļoti bieži izpelnās nosodījumu par to, ka iepriekš apstrādātu attēlu dēļ, tie vairo stereotipus un kultivē nesasniedzamus skaistuma standartus. Tomēr tajā pašā laikā tās sniedz iespēju ikvienam parādīt savu realitāti un cīnīties par standartu, kuros jāiekļaujas, mazināšanu. Piedāvājam iepazīties ar vairākām iedvesmojošām personībām, kas izmanto "Instagram", lai runātu par ķermeņa pozitīvismu un sevis pieņemšanu arī tad, ja neatbilstam mākslīgi veidotiem skaistuma standartiem.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Ķermeņa pozitīvisma kustība ļoti bieži tiek saistīta ar sievietēm, kas iestājas par dažādu ķermeņa formu pieņemšanu. Tomēr skaistuma standarti negatīvi var ietekmēt arī vīriešu skatījumu uz sevi un savu ķermeni, kā arī likt pārdzīvot par lietām, kas nav saistītas ar svaru, piemēram, rētām vai ādas problēmām. Ieskaties piecu cilvēku, kas aicina sevi pieņemt tādu, kāda esi, stāstos.

Ja arī tu mēdz pārdzīvot par to, ka ikdienā neizskaties tik lieliski, kā tavi elki pašu publicētajās fotogrāfijās, paturi prātā, ka viņu perfektie ķermeņi, ļoti iespējams, ir ilūzija. Ieskaties šajā rakstā un uzzini, kā sociālo tīklu slavenības iegūst šķietami perfektu ķermeņu attēlus.

Tags

Ķermeņa pozitīvisms Feminisms
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form