Zane, meitene ar izpletņlēcēja sertifikātu: stjuartes darbs man bija pārāk vienmuļš
Foto: Foto: Renārs Grabis

Zani pazīstu jau labu laiku, un vienmēr esmu apbrīnojusi, ar kādu vieglumu viņa dienā paspēj izdarīt desmitiem lietu – turklāt ne tās mierīgākās vai vienkāršākās. Zane Fimbauere vasarā strādā vēja tunelī, ziemā uz kalna, bez tā atrod laiku, lai izplatītu enerģijas dzērienu, vizinātos ar moci un lektu ar izpletni. Viņa brauc ar longbordu un ceļo. Vienīgā lieta, no kā meitene nedaudz baidoties, esot ūdens slidkalniņi, jo tad varot aizsisties elpa!

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Zane Fimbauere nāk no Valmieras, bet aktīvā dzīvesveida dēļ šķiet, ka viņa ir visur. Zane vasarās ir sastopama vēja tunelī "Aerodium", dažādos pasākumos un festivālos, bet ziemās uz kalna, jo strādā par slēpošanas instruktori. Zane ir cilvēks, kura CV bieži vien cilvēkos izsauc neticību, jo viņas darba un izglītības pieredzē ir gan stjuartes, gan biroja darbs, gan komunikācijas zinātņu bakalaurs un arī ilgstoši treniņi kalnu slēpošanā bērnībā.

Bez tam viņai ir ne tikai autovadītājas apliecība, bet arī motocikla tiesības, niršanas licence un pats galvenais, par ko viņu balti apskaužu – izpletņa lēkšanas licence. Kā skaidro pati Zane, viņa esot riktīgs krājējs, daudz strādājot, bet tad gan ir gatava iekrājumus likt lietā. "Es esmu diezgan taupīga, naudu pārsvarā tērēju ceļošanai un dažādiem piedzīvojumiem, kā, piemēram, izpletņlēkšanai, man jau liekas, ka labu sajūtu dēļ ir vērts dzīvot. Protams, arī man gribētos ļauties iepirkšanās priekam, bet reti veikalos ir preces, kuru dēļ esmu gatava izdot savus iekrājumus. Ikdienā man pietiek ar minimumu – labām smaržām un piedzīvojumu," dalās Zane.

Tags

Aerodium Izpletņlēkšana Lasāmgabali Red Bull
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form