Foto: Publicitātes foto
Iespēju atkal tikties klātienē inovāciju vadības uzņēmums "Helve" svinēs, no 17. līdz 19. jūnijam Rīgā rīkojot "CodeX" hakatonu tehnoloģiju entuziastiem. Jaunās Rīgas Tehniskās universitātes telpas uz nedēļas nogali pārtaps par Eiropas hakatonu kopienas centru, pulcējot vairāk nekā 300 nozares speciālistus no 12 Eiropas valstīm, kuriem būs iespēja rādīt savas prasmes un strādāt pie aizraujošiem programmēšanas izaicinājumiem, portālu "Delfi" informēja pasākuma organizatori.

Hakatona "CodeX" mērķis ir apvienot cilvēkus ar dažādām prasmēm, pieredzi un vēlmi izaicināt sevi. Dalība šajā hakatonā ir bez maksas, tas ir atvērts ikvienam. Galvenokārt dalība saistoša būs programmētājiem, taču gaidīti arī pieteikumi no dizaineriem, studentiem un uzņēmējiem, kurus aizrauj tehnoloģijas. Pasākuma organizatori sola nodrošināt ne tikai dalībnieku izmitināšanu un ēdināšanu, bet arī piekļuvi starptautiskai IT kopienai un modernām tehnoloģijām. Jāņem vērā, ka vietu skaits pasākumā ir ierobežots.

Plašāka informācija par hakatona norisi un pieteikšanos pieejama, klikšķinot šeit.

"CodeX" dalībnieki 48 stundu laikā veidos jaunas un inovatīvas idejas jaunuzņēmumu un IT uzņēmumu piedāvātajiem izaicinājumiem. Sākot no mašīnmācīšanās līdz pat kriptovalūtām un paplašinātajai realitātei, komandām būs pieeja uzņēmumu jaunākajām tehnoloģijām, datiem un iekšējiem rīkiem. Hakatona labākā risinājuma autori saņems naudas balvu 5000 eiro apmērā no galvenā atbalstītāja "Ubiquiti".

"Mēs ceram, ka visi hakatona dalībnieki un starptautiskie viesi lieliski pavadīs laiku gan izklaidējoties, gan apmainoties ar zināšanām, kopīgi radot jaunas idejas un eksperimentējot. Priecājamies, ka šādā veidā varam veicināt Rīgas atpazīstamību starp tehnoloģiju talantiem kā aizraujošu inovāciju galamērķi," stāsta hakatona organizatore Zane Grēta Grants.

Organizatoru komanda pieteikties aicina dalībniekus ne tikai no Latvijas, bet arī no visas Eiropas. Hakatons vienlaicīgi norisināsies gan virtuāli, gan klātienē Rīgā.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!