Iespēja izlolot savu 'zaļo' ideju – aicina pieteikties programmā 'Green HExagon'
Foto: Publicitātes attēli

Sākusies pieteikšanās starptautiskai pirmsinkubācijas programmai "Green HExagon". Programma ir vērsta uz zaļajiem risinājumiem un nodrošina dalībniekiem platformu, lai iesaistītos dažādās aktivitātēs un apgūtu jaunas prasmes ilgtspējīgu problēmu risināšanai, portālu "Delfi" informēja Latvijas Universitātes Biznesa inkubatora pārstāvji.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Ar saukli "ieraugi no cita skatpunkta" programmas mērķis ir nodrošināt atbilstošu vidi, kurā dalībnieki var piedalīties ideju izstrādē, veidot komandas, uzlabot savas līderības prasmes, kā arī apgūt jaunas, lai sasniegtu ilgtspējības, labklājības un klimata rīcības mērķus.

Programma paredzēta komandām (līdz pieciem dalībniekiem), kurām ir jaunas idejas vai kuras ir ideju izstrādes sākumposmā. Aktivitātei var pieteikties arī individuāli, jo programma sāksies ar ideju izstrādes un komandas veidošanas pasākumu, kur ikvienam būs iespēja atrast domubiedrus. Ja aktivitātei piesakies individuāli, tev jābūt Latvijas Universitātes (LU) studentam, absolventam, pētniekam vai darbiniekam. Ja piesakies ar komandu, tad vismaz pusei no komandas dalībnieku jāpārstāv LU, bet pārējie var būt citu augstskolu studenti, absolventi vai darbinieki.

"Green HExagon" ir četrus mēnešus ilga tiešsaistes programma angļu valodā, kas sniedz atbalstu tādu ideju attīstīšanai, kuras risina dažādas ilgtspējas problēmas – no klimata un vides līdz izglītības un nevienlīdzības jautājumiem. Potenciālie dalībnieki aicināti iedvesmoties jaunu ideju radīšanai no ANO Ilgtspējīgas attīstības mērķiem. Dalībniekiem būs iespēja strādāt kopā un veidot komandas ar vēl trīs universitāšu studentiem, absolventiem un darbiniekiem – Tartu Universitāti, Čehijas Dzīvības zinātņu universitāti Prāgā un Vīnes Noištates Lietišķo zinātņu universitāti.

Programmas realizēšanai tiks piesaistīti starptautiski eksperti un mentori, kuri dalīsies ar zināšanām par dažādiem biznesa modeļiem, savas idejas prezentēšanu, produkta dizainu, mārketingu un citām tēmām. Programmas laikā labākajiem dalībniekiem būs iespēja klātienē apmeklēt Vīnes Noištates Lietišķo zinātņu universitāti Austrijā, lai piedalītos trīs dienu treniņnometnē. Noslēgumā labākās komandas saņems līdz pat 5000 eiro grantu tālākai idejas attīstībai, piemēram, prototipa izstrādei, materiālu izmaksām vai konsultācijām.

Pieteikšanās termiņš ir līdz 15. februārim, bet pati programma ilgs no 21. februāra līdz 13. jūnijam. Pieteikties var, klikšķinot šeit. Vairāk ziņu par programmu meklē vietnē greenhexagon.eu.

Ja esi ISIC vai ITIC kartes īpašnieks, iegādājies "Delfi Abonementu" par īpašu cenu – 1 eiro uz 4 nedēļām. Vairāk par piedāvājumu uzzini šeit.
Lasi vēl
 
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.