Iespēja pateikt dāsnu 'paldies' izciliem un radošiem dabaszinātņu skolotājiem
Foto: Shutterstock

Latvijas Universitāte (LU) aicina skolēnus, vecākus, skolu vadības pārstāvjus un ikvienu citu izvirzīt izcilus matemātikas, fizikas, ķīmijas, bioloģijas skolotājus "Ekselences balvai", līdz 21. janvārim aizpildot īsu elektronisko pieteikumu, kas atrodams šeit.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

LU aicina izvirzīt skolotājus, ar kuru darbu var lepoties, kuri savās stundās māca skolēniem būt uzņēmīgiem un radošiem, rosina darboties kā pētniekiem, izmantot informācijas tehnoloģiju priekšrocības, kuri vada stundas arī ārpus klases un dalās savā pieredzē ar kolēģiem.

"Ekselences balva" ir skolotāju profesionālās meistarības apliecinājums – pasākums, kas plašākas sabiedrības vidū ļauj atklāt dabaszinātnēs un matemātikā patiesi izcilus skolotājus, kuri spēj veidot mūsdienīgu mācību procesu. Vienlaikus tā ir platforma skolotājiem saistošu un oriģinālu ideju apmaiņai.

Labākie balvas pretendenti februārī tiksies finālā, lai apmainītos ar inovatīvām idejām, analizētu mācību situācijas, risinātu metodiskus uzdevumus, modelētu un vadītu nodarbības skolēniem. Dienas noslēgumā notiks svinīga apbalvošanas ceremonija, kurā tiks godināti visi finālisti.

1400 eiro katram balvas ieguvējam nodrošinās Latvijas Elektrotehnikas un elektronikas rūpniecības asociācija, Latvijas Ķīmijas un farmācijas uzņēmēju asociācija, AS "Latvijas valsts meži".

Pasākumu "Ekselences balva" organizē LU Starpnozaru izglītības inovāciju centrs sadarbībā ar LU Fondu un Valsts izglītības satura centru. Ar konkursa nolikumu var iepazīties, klikšķinot te.

Tags

STEM Fizika Ķīmija Izglītība Latvijas Universitāte

Comment Form