IT uzņēmums 'Accenture' rudenī piedāvās bezmaksas apmācības 220 cilvēkiem
Foto: Shutterstock

Informācijas tehnoloģiju (IT) uzņēmums "Accenture", ņemot vērā pieprasījumu un cilvēku interesi par karjeru IT nozarē, šogad rudenī organizē papildu mācību kursus. Baltijā uzņēmums plāno apmācīt apmēram 220 cilvēku karjeras sākšanai IT nozarē. Vasarā "Accenture" turpināja izaugsmi, šobrīd uzņēmuma darbinieku skaits Baltijā sasniedz 2000.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Pandēmijas ietvaros aptveni katrs piektais Latvijas iedzīvotājs ir apsvēris karjeras vai esošās profesijas maiņu, atklāj uzņēmuma uzdevumā šogad veiktais SKDS pētījums. Vērtējot saņemtos pieteikumus vasaras mācībām, redzējām, ka aizvien vairāk cilvēku un studentu no citām nozarēm apsver profesijas maiņu. Liela daļa cilvēku izvērtē karjeras iespējas tieši IT nozarē, jo jomas izaugsme turpinās un digitalizācijas risinājumi ir nepieciešami visās tautsaimniecības nozarēs. Uzņēmuma pieredze liecina, ka speciālists tūrisma jomā var apgūt "Scala" programmēšanu, jurists var kļūt par DevOps speciālistu, mūziķis iemācīties "Android" lietotņu izstrādi, bet žurnālists – programmēšanu. Tāpēc šajā rudenī esam pieņēmuši lēmumu izsludināt papildus mācību kursus," skaidro "Accenture" vadītājs Baltijā Maksims Jegorovs.

Rudenī "Accenture" piedāvā 12 apmācību kursus, kuros varēs apgūt gan ļoti pieprasītas jomas, piemēram, "Java" programmēšanu, automatizēto testēšanu vai projektu vadītāja asistenta profesiju, gan arī piecus jaunus virzienus – "Amazon" mākoņskaitļošanas risinājumus, "Adobe" frontend mājas lapu un lietotņu izstrādi, UX/UI dizainu, mazkoda (low code) izstrādes pieeju biznesa procesu vadībā un "Microsoft" (datu inženieriju). Mācībās varēs iepazīt arī mākoņskaitļošanas automatizācijas rīkus, iOS lietotņu izstrādi, kā arī apgūt datu pārvaldību, izmantojot "Oracle" rīkus. Konsultēšanas apmācību grupā plānoti SAP kursi, kuros varēs iepazīties ar biznesa rīkiem, tai skaitā datu migrācijas risinājumiem.

"Bootcamp" apmācības ir daļa no uzņēmuma personāla atlases programmas, un pēc tām dalībnieki iegūst sertifikātu un sekmīgākie – apmaksātu praksi "Accenture". Lielākā daļa no praktikantiem kļūst par uzņēmuma darbiniekiem. Mācībās tiek apgūtas IT pamatzināšanas un iemaņas karjeras sākšanai, un tās ir pietuvinātas ikdienas darbam projektos. Mācību laikā dalībnieki apgūst gan praktiskas, gan teorētiskas zināšanas un iemācās strādāt komandā. Apmācības sniedz iespēju strādāt IT nozarē un turpināt darbu starptautiskā uzņēmumā.

Mācības ir bezmaksas un ilgst vairākas nedēļas (atkarībā no izvēlētās apmācību jomas). Visas mācības notiks attālināti pieredzējušu lektoru un mentoru vadībā.

Lai nokārtotu mācību atlases tehnisko testu, ir nepieciešamas pamatzināšanas izvēlētajā apmācību jomā (ieskatu var gūt "Bootcamp" mājas lapā). Tāpat tiks vērtētas pretendentu spējas analītiski domāt, motivācija mācīties, kā arī angļu valodas zināšanas. Visas mācības notiks angļu valodā. Plašāk informācija par mācību saturu un pieteikšanos pieejama vietnē www.bootcamp.lv.

Tags

Datorzinātne Accenture Programmēšana Informācijas tehnoloģijas Tehnoloģijas
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form