Labāk reizi 'izsekot', nevis 10 reizes lasīt bukletā: LLU piedāvā iepazīt studentu dzīvi
Foto: Latvijas Lauksaimniecības universitāte

12. februārī Latvijas Lauksaimniecības universitātē (LLU) norisināsies akcija "Vidusskolēns – studenta sekotājs", kurā ikvienam vidusskolēnam būs iespēja kļūt par sekotāju kādam no LLU studentiem – visu dienu piedalīties lekcijās un laboratorijas darbos, kā arī iepazīt studentu sadzīvi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Virtuāla sekošana draugiem, paziņām vai pat nepazīstamiem cilvēkiem ir ierasta prakse sociālajos tīklos, kas ļauj iepazīt "izsekotā" cilvēka ikdienas gaitas, intereses un uzskatus. Taču virtuāla sekošana nav salīdzināma ar īstu sekošanu, kad sekotājam ir iespēja ne tikai no malas visam sekot līdzi, bet arī pašam kļūt par daļu no izsekotā cilvēka dzīves.

Šādu iespēju vidusskolēniem piedāvā LLU, kad ikviens Latvijas skolēns varēs klātienē sekot studentu ikdienas gaitām. Īsta sekošana studentam vidusskolēniem dos iespēju uz vienu dienu pilntiesīgi piedalīties augstskolas dzīvē, iepazīties ar studiju vidi, mācībspēkiem un sadzīvi. Turklāt tie, kas pēc vidusskolas absolvēšanas nolēmuši studēt LLU, varēs noskaidrot visus sev neskaidros jautājumus par uzņemšanu, nepieciešamajiem dokumentiem un studijām Jelgavā.

Vidusskolēni var pieteikties kļūt par sekotāju studentam kādā no astoņām LLU fakultātēm – Lauksaimniecības, Meža, Vides un būvzinātņu, Veterinārmedicīnas, Tehniskās, Informācijas tehnoloģiju, Pārtikas tehnoloģijas vai Ekonomikas un sabiedrības attīstības fakultātē.

Pieteikties vari līdz 7. februārim, aizpildot e-anketu. To vari atrast šeit.

Tags

Latvijas Lauksaimniecības universitāte

Comment Form