Skolēnus izaicina pārbaudīt inženierijas prasmes peļu slazdu dzinēju autobūvē
Foto: Publicitātes attēli

Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultātes studentu pašpārvalde aicina pieteikties sacensībām "Slazds 2020", kurās jāizgatavo auto modelis, kura vienīgais dzinējs ir peļu slazda atspere. Sacensības notiks 21. martā Rīgas Tehniskajā universitātē, Kaļķu ielā 1. Sacensībās aicināti piedalīties gan studenti, gan skolēni, veidojot divu līdz trīs dalībnieku komandas.

Komandām tiks izsniegti konstruēšanas materiāli un darba rīki. Auto konstruēšanai paredzēts ierobežots laiks – trīs stundas. Izveidotā auto svars nedrīkstēs pārsniegt 300 gramus.

Te video priekšstatam un iedvesmai:

Pēc tam žūrija vērtēs konstrukciju atbilstību sacensību noteikumiem, un automašīnas, kuras būs izveidotas atbilstoši prasībām, tiks vērtētas divās kategorijās – pēc tā, kādu attālumu tās spēj nobraukt, kā arī pēc to vizuālajām un funkcionālajām īpašībām. Katrā no kategorijām tiks sveikti pirmo trīs vietu ieguvēji.

Sacensības sāksies ar dalībnieku reģistrāciju pulksten 9, bet pulksten 10 sāksies auto konstruēšana.

Ja vēlies pārbaudīt savas spējas peļu slazdu dzinēju autobūvē, līdz 18. marta pusnaktij vari pieteikt savu komandu, klikšķinot šeit.

Tags

Rīgas Tehniskā universitāte Inženierzinātnes
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form