Trešdien "Delfi TV ar Jāni Domburu" studijā viesojās viena no leģendārākajām Latvijas sportistu ģimenēm — brāļi, skeletonisti Martins un Tomass Dukuri, kā arī viņu tēvs un treneris Dainis Dukurs.

"Sports nav tikai lieli muskuļi vai spēcīgs, ātrs ieskrējiens. Olimpiskajās spēlēs man savs potenciāls jāparāda četrās minūtēs. Tas ir grūtākais: četru gadu darbs četrās minūtēs, četros nobraucienos," savu nodarbošanos intervijā žurnālam "Ir" reiz skaidroja Martins Dukurs.

Martins pirms mēneša Vistleras trasē Kanādā triumfēja Pasaules čempionātā, kļūstot par seškārtējo pasaules čempionu. Viņš vairākas reizes atzīts par Latvijas gada labāko sportistu, kā arī Latvijas populārāko sportistu. Par sasniegumiem sportā un Latvijas vārda nešanu pasaulē apbalvots ar Triju Zvaigžņu ordeni.

Tev jau ir aktīvs abonements!

Šis ir maksas raksts.

Lai turpinātu to lasīt, lūdzu, lejupielādē jaunāko DELFI aplikāciju vai turpini lasīt rakstu, izmantojot pārlūkprogrammu.

Lasīt rakstu.
Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties DELFI plus abonementu:
  • Ik mēnesi vairāk nekā 80 rakstu un video materiālu
  • Analītisko rakstu sērijas un stāstniecības projekti
  • DELFI bez komercreklāmas
  • Videolekcijas un apjomīgs rakstu arhīvs
Abonē DELFI plus
par 2,99 eiro uz 4 nedēļām:
Kāpēc abonēt DELFI plus?
Esi DELFI plus abonents?

Tags

Dainis Dukurs DELFI plus Jānis Domburs Martins Dukurs Skeletons Sports Tomass Dukurs
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form