Ceturtdien, 29. martā, "Delfi TV ar Jāni Domburu" viesojās rakstniece Nora Ikstena.

Nule prezentēts Ikstenas grāmatas "Mātes piens" tulkojums itāļu valodā, bet februāra beigās oficiāli tika atklāta šīs grāmatas versija angļu valodā "Soviet Milk". Aprīlī Ikstenai būs nozarē svarīgā Londonas grāmatu tirgus "Dienas autores" tituls.

Paziņojot par šo pagodinājumu, Londonas grāmatu tirgus pārstāvji Ikstenu raksturoja kā "vienu no latviešu ietekmīgākajām un prominentākajām prozas autorēm, kas labi zināma ar savu īpašo rakstības stilu un detalizētu pieeju valodai kā izteiksmes līdzeklim".

"Mātes piens" arī Latvijā guva panākumus – 2016. gadā kļuva par vienu no pirktākajām grāmatām, izpelnījās kritiķu atzinību, kā arī apbalvojumus. Savukārt pērnā gada novembrī dienasgaismu ieraudzīja Ikstenas un mākslinieka Vilipsōna kopdarbs "Ārprātija piedzīvojumi".

Tev jau ir aktīvs abonements!

Šis ir maksas raksts.

Lai turpinātu to lasīt, lūdzu, lejupielādē jaunāko DELFI aplikāciju vai turpini lasīt rakstu, izmantojot pārlūkprogrammu.

Lasīt rakstu.
Lai turpinātu lasīt, iegādājies abonementu.
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form