Piektdien, 18. decembrī "Delfi TV ar Jāni Domburu" tiešraidē "Kas un kā plāno un organizē cīņu ar Covid-19 Latvijā?" atbildes uz jautājumiem sniedza Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis un Krīzes vadības padomes sekretariāta vadītāja pienākumu izpildītājs Kaspars Druvaskalns.

Jau ziņots, ka 17. decembrī valdība pieņēma kārtējos jaunos drošības pasākumus Covid-19 izplatības samazināšanai. Daļa no tiem stājas spēkā no 19., daļa no 21. decembra un būs spēkā līdz 11. janvārim. Paredzēti jauni ierobežojumi gan tirdzniecībai, gan sporta un kultūras un izglītības aktivitātēm. Valdība arī noteikusi, ka ikvienam, kura darba specifika to ļauj, jāstrādā no mājām.

Citskovskis vada šovasar izveidoto Starpinstitūciju darbības koordinācijas grupu, kurā dažādu iestāžu ierēdņi un eksperti spriež par to, kā nodrošināt Covid-19 infekcijas izplatības pārvaldības likuma īstenošanu, un koordinē dažādu iestāžu sadarbību šajā jomā. Savukārt Druvaskalns atbild par Krīzes vadības padomes sekretariāta darbu. Pašu padomi vada premjerministrs Krišjānis Kariņš (JV).

Tev jau ir aktīvs abonements!

Šis ir maksas raksts.

Lai turpinātu to lasīt, lūdzu, lejupielādē jaunāko DELFI aplikāciju vai turpini lasīt rakstu, izmantojot pārlūkprogrammu.

Lasīt rakstu.
Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties DELFI plus abonementu:
Kāpēc abonēt DELFI plus?
Esi DELFI plus abonents?

Tags

Koronavīruss Covid-19 DELFI plus Valsts kanceleja
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form