"Par ko balsot Eiropā?"  "DELFI TV ar Jāni Domburu" rīko populārāko Eiropas Parlamenta vēlēšanu sarakstu līderu debates. Ar debatēm aizsākas divas nedēļas ilgs Eiropas Parlamenta vēlēšanām veltītu raidījumu cikls.

Jau ziņojām, ka ciklā "Par ko balsot Eiropā?" tiek rīkoti divi debašu raidījumi – 13. un 24. maijā. Uz tiem aicināti to partiju sarakstu līderi, kuri specializētajās aprīļa beigās un maijā publicētajās Eiropas Parlamenta vēlēšanām veltītajās socioloģiskajās aptaujās vidēji ieguvuši vairāk nekā 2,5% vēlētāju atbalstu.

Pirmo debašu vadmotīvi bija Eiropas Savienības vērtības un ideoloģijas, tiesības, brīvības un regulējumi; Eiropas Savienības funkcijas, pārvaldība un to iespējamās pārmaiņas Latvijas interešu kontekstā.

Tev jau ir aktīvs abonements!

Šis ir maksas raksts.

Lai turpinātu to lasīt, lūdzu, lejupielādē jaunāko DELFI aplikāciju vai turpini lasīt rakstu, izmantojot pārlūkprogrammu.

Lasīt rakstu.
Lai turpinātu lasīt, iegādājies abonementu.
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form