Par topu Gada notikums pasaulē Gada notikums Latvijā Gada notikums ekonomikā Gada notikums tehnoloģiju pasaulē Gada notikums kriminālajā pasaulē Gada notikums šovbiznesā Gada notikums auto pasaulē Gada notikums kultūrā Gada notikums sportā Labākais no 'DELFI plus' Gada notikums šovbiznesā

Gada notikums šovbiznesā

Aizvadītais gads pasaules un Latvijas šovbiznesa aprindās bijis raibs kā dzeņa vēders. Prieki mijušies ar bēdām – kamēr vieni svinējuši uzvaras, citi piedzīvojuši sakāves un vilšanos. Daudzi precējušies, saderinājušies un sagaidījuši ģimenes pieaugumu, tikmēr citi šķīrušies, publiski ķildojušies, dalījuši mantu un bērnus un lējuši gaužas asaras. Kāds savulaik iemīļots, patiešām talantīgs varonis piedzīvojis slavas norietu, bet tajā pašā laikā arī viņa vieta nav palikusi tukša – savu spozmes stundu šobrīd bauda influenceri, kas pēdējā laikā savairojušies kā sēnes pēc lietus un ar savām izdarībām sociālajos tīklos citiem radošiem ļaudīm nosmeļ lauvas tiesu uzmanības.

Šis ir maksas raksts.

Lai turpinātu to lasīt, lūdzu, lejupielādē jaunāko DELFI aplikāciju vai turpini lasīt rakstu, izmantojot pārlūkprogrammu.

Lasīt rakstu.
Lai turpinātu lasīt, iegādājies abonementu.
Lai spriestu, jāzina
Informējam, ka DELFI portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.