Foto: Latvijas slavenības bauda 'sliktākās vakariņas'
Foto: Publicitātes foto

Aizvadītās nedēļas izskaņā Rīgas kultūras telpā "Autentika" pulcējās sabiedrībā zināmi ļaudis un gardēži, lai izbaudītu garšas baudījumu ar visnotaļ provokatīvu nosaukumu – "sliktākās vakariņas" jeb "Shitty Dinner".

Vakara gaitā tika baudīta garda maltīte melnā humora atmosfērā. Pirmajās "sliktākajās vakariņās" bija sapulcējušies tādi zināmi ļaudis kā mūziķi Aija Andrejeva un Lauris Reiniks, pasākumu vadītājs Mārtiņš Kapzems, aktieri Dārta Daneviča, Niklāvs Kurpnieks un Gints Andžāns, rakstniece un publiciste Sandra Krasta, uzņēmēja Līva Jaunozola un citas slavenības.

Arī turpmāk "sliktākās vakariņas" norisināsies vienā no jaunākajām Rīgas atpūtas vietām mākslas un ēdienu baudītājiem, kultūras telpā "Autentika". Savukārt par smieklīgiem pārpratumiem gādās viesmīļu komanda no improvizācijas teātra "Spiediens".

Īpaši godīgu apkalpošanu, haosu virtuvē, viegli aizkaitināmu šefpavāru un neierastu situāciju pārpilnību laba humora un ēdiena cienītājiem no oktobra Rīgā piedāvās "Dāvanu serviss".

"Sliktākās vakariņas jau atzinīgi novērtētas Tallinā, Viļņā un Helsinkos. Domājam, ka arī Rīga ir gatava uzzināt, ko patiesībā restorāna apmeklējuma laikā par saviem klientiem domā pavāri un viesmīļi, tāpēc šoruden "Shitty Dinner" koncepts adaptēts Latvijai, un drīzumā ikvienam būs iespēja ar šo avantūru kādu pārsteigt," stāsta "sliktāko vakariņu" organizatore Vivita Vīksna.

Tags

Aija Andrejeva Dārta Daneviča Gints Andžāns Lauris Reiniks

Comment Form