Bez darba palikusi 'airBaltic' stjuarte sāk dziedātājas karjeru
Foto: Publicitātes foto

Latvijas nacionālās aviokompānijas stjuarte, šobrīd nenoteiktu laiku paliekot bez darba, nolēmusi pievērsties mūzikai

Reaģējot uz Latvijā izsludināto ārkārtas stāvokli un pildot žurnālistikas misiju informēt un izglītot lasītāju, visas turpmākās DELFI publikācijas par koronavīrusa izraisīto slimību “Covid-19” būs pieejamas bez maksas.

Stjuarte izvēlējusies skatuves vārdu Agamma, un jaunā sieviete laidusi klajā dziesmu ar nosaukumu "Alcatraz".

"Alcatraz" ir otrais Agammas radiosingls, pirmais – "Adrenalin" – tapis jau pirms gada un sasniedza vērā ņemamus panākumus, piemēram, Krievijā.

Agamma patiesībā jau sen tiecās pēc sasniegumiem popmūzikā, taču stujartes darbu izvēlējusies kā stabilu ienākumu avotu. Tagad, uz laiku palikusi bez darba, Agamma nolēmusi atkal mesties mūzikā, portālu "Delfi" informē jaunās dziedātājas pārstāvis Kaspars Zaviļeiskis.

"Šajā sarežģītajā laikā, kad slēgta visa aviosatiksme, sapratu, ka man nav, ko zaudēt, un nolēmu turpināt savu muzikālo ceļu," teic Agamma.

Viņa piebilst, ka uz karantīnas apstākļiem var skatīties arī pozitīvi, proti, izmantot pašizolāciju, lai attīstītu sevī jaunas iemaņas un realizētu pārdrošākos sapņus.

Noklausies jauno dziesmu!

Tags

Koronavīruss Covid-19 airBaltic
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form