'Latvijas sirdsdziesmas' uzvarētājam Jānim Moisejam jauna dziesma
Foto: Publicitātes foto

LTV šlāgeraptaujas "Latvijas sirdsdziesma" šī gada uzvarētājs Jānis Moisejs izdevis jaunu singlu "Zīle".

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Dziesma ir apcerējums par cilvēka spēju pāraugt grūtus laikus. Tādus, kādi, piemēram, ir šobrīd. Pagājušā gada vasarā, sava medus mēneša laikā Armēnijā, iedvesmojos dziesmas mūzikai un tekstam. Līdzīgi latviešiem arī armēņu tauta savu neatkarību izcīnīja 1918. gadā. Toreiz radās spārnots armēņu tautas teiciens: "Viņi gribēja mūs aprakt zemē, bet tie nezināja, ka esam sēklas. Par to arī ir šī dziesma," teic Moisejs.

Jānis Moisejs savas skatuves pieredzes laikā ir piedzīvojis daudz panākumu un pierādījis sevi kā veiksmīgu dziedātāju un dziesmu autoru.

Saņēmis zelta disku par Raimonda Paula un Guntara Rača disku “Pasaule ir skaista”,
veiksmīgi vadījis “Latvijas Zelta talanti” nacionālo televīzijas talantu šovu.

Pats arī ir piedalījies vairākos projektos un šovos, kā piemēram LNT “Zvaigžņu lietus 2”, “Latvijas sirdsdziesma”, “Dzintara dziesmas”. Dziedātājs 2007. gadā saņēma Latvijas Mūzikas Ierakstu Gada balvu par veiksmīgāko šlāgerdziesmu, uzstājoties kopā ar Lieni Šomasi. 2020. gadā Jāņa izpildītā dziesma “Mēnestiņš” ar lielu balsu vairākumu ieguva 1. vietu “Latvijas sirdsdziesmu” gada aptaujā.

Paralēli mūzikai Moisejs strādā finanšu jomā.

Seko Delfi arī Instagram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form