Pašmāju iepazīšanās šovos iepazītā Magone Šutoviene (agrāk – Magone Burka) pirms diviem gadiem rudenī Anglijā apprecējās ar lietuvieti Žanu. Gadu vēlāk piedzima abu kopīgais dēliņš Fēnikss, un nu Magone atkal ir gaidībās. Pārim izdevies nodibināt laimīgu ģimeni. Tiesa, tas, kā sieviete savulaik iepazinusies ar savu nākamo vīru, noticis visai amizantā veidā.

Jau vēstīts, ka Magone ar vīru un bērniem šoruden atgriezusies dzimtenē, iegādājusies māju Gulbenes pusē un turpmāk saimniekos Latvijā. Ģimenes gaitām var sekot līdzi kanāla "STV Pirmā!" realitātes šovā "Slavenības. Bez filtra".

Magone ar vīru šonedēļ ļausies sirsnīgai kopā būšanai un atzīmēs otro kāzu gadadienu jeb kokvilnas kāzas. Abi būs devušies romantiskās vakariņās uz kādu no Liepājas restorāniem, tomēr prieku par iespēju baudīt divvientulību nedaudz mazinās abu atvase Fēnikss, kurš būs niķīgā omā un prasīs papildu uzmanību no vecāku puses.

Baudot vakaru, skatoties kāzu albumu un gremdējoties tīkamās atmiņās, Magone atklās arī abu iepazīšanās stāstu, kas izrādās visai amizants.

Abus Londonā iepazīstinājusi Magones toreizēja bērnu auklīte, kura viņai sagādājusi neaizmirstamu pārsteigumu – reiz, pārnākot no darba, Magone mājās atradusi nevis auklīti, bet gan svešu vīrieti . Tas bijis Žans.

"Es prasu – kur ir aukle? Kas jūs esat un ko jūs te darāt?" šoka pilnos mirkļus atminas Magone, kurai iepriekš nav bijis ne jausmas, ka gaidāms šāds viesis. Lai arī Magone, protams, nav bijusi priecīga par auklītes izspēlēto viltību un faktu, ka bērnus pieskata svešs vīrietis, tomēr abu starpā radušās simpātijas un jau pēc pāris tikšanās reizēm Žans Magoni bildinājis.

Source

DELFI Izklaide

Tags

Magone Burka
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form