Erotiskā dižpārdokļa autore Karīna Račko: latvieši taču neraksta par seksu
Foto: Privātais arhīvs

Jaunās latviešu rakstnieces Karīnas Račko nesen izdotais erotiskais romāns "Saplēstās mežģīnes" ir kļuvis par sensāciju. Šobrīd tas ir visvairāk pirktais izdevums "Zvaigzne ABC" un "Jāņa Rozes" grāmatnīcās, un grāmatai ir izdevies atvērt pilnīgi jaunu lappusi latviešu literatūras vēsturē. Autore ir zobārste, kuras bērnības sirdslietu, rakstīšanu, tagad atzinīgi novērtē neskaitāmi lasītāji visā Latvijā.

""Saplēstās mežģīnes" ir stāsts par ļoti intensīvām kaislībām, par divu cilvēku emocionālo un seksuālo ceļu vienam pie otra, veidojot attiecības, kuras no malas varētu šķist pilnīgi nepareizas," sarunā ar "Delfi Izklaidi" savu erotisko romānu "Saplēstās mežģīnes" raksturo Karīna.

"Vienlaikus stāsts ir arī par kaislību pret dzīvi, par cilvēka pašrealizāciju, tiekšanos pēc sapņiem, vēlmi dzīvot pilnasinīgi un atbilstoši savām sajūtām. Grāmata ir par tumsu, kura mīt ikvienā no mums un kuru bieži vien neatklājam pat pašiem tuvākajiem. Tas ir stāsts par maskām, kuras nēsājam sabiedrībā, un par tuvību, kas liek tām nokrist."

Autore atzīst, ka viņu vienmēr ir ļoti interesējušas attiecību un seksualitātes tēmas, un ideja par erotiska romāna publicēšanu viņai radusies, sekojot savām iekšējām sajūtām.

"Es laikam vienā brīdī sapratu, ka esmu sasniegusi pietiekami daudz, lai vairs nevajadzētu mēģināt kādam pierādīt savu IQ vai vispār kaut ko pierādīt. Izlēmu, ka varu atļauties runāt par to, kas mani tiešām interesē visvairāk, – tātad atklāti rakstīt par attiecībām un seksu," atzīmē 29 gadus vecā rakstniece.

Seko Delfi arī Instagram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Tags

Lasāmgabali
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form