Smadzeņu skalošana un nemirstība: kā Sarma Melngailis kļuva par bēguļojošu krāpnieci
Foto: LETA/Sevierville Police Department

Aizvadītā gada vasarā ASV bez pēdām pazuda populārā un slavenību iecienītā Manhetenas vegānu restorāna "Pure Food and Wine" īpašniece un šefpavāre, Amerikas latviete Sarma Melngailis. Šajā pavasarī viņa kopā ar dzīvesbiedru tika aizturēta un apsūdzēta par kompānijas līdzekļu izšķērdēšanu un nodokļu nemaksāšanu, un drīz viņai jāstājas tiesas priekšā.

Jau vēstīts, ka Melngailis pazuda pērnā gada augustā, pārtraucot kontaktus ar biznesa partneriem un pametot darbiniekus bez algām. Maijā Melngailis tika aizturēta, pērkot picu, un drīz vien tapa zināms – viņa un viņas nu jau bijušais vīrs Entonijs Strangis stāsies tiesas priekšā. Abiem draud 15 gadus ilgs cietumsods par investoru līdzekļu izkrāpšanu, algu neizmaksāšanu darbiniekiem un nodokļu nemaksāšanu.

Drīz pēc aizturēšanas Melngailis pret 350 000 ASV dolāru lielu drošības naudu tika atbrīvota, bet janvārī sāksies tiesas prāva.

Aizvadītajā nedēļā plašu rakstu par Melngailis publicējis izdevums "Vanity Fair", kurā mēģināts izsekot tam, kā par "vegānu karalieni" dēvētā sieviete no populāras pavāres kļuva par noziedznieci. Izrādās, pie viņas karjeras un dzīves sabojāšanas lielā mērā vainojams laulātais draugs.

Tags

Lasāmgabali Sarma Melngailis

Comment Form