'Stulbi, skumji, sāpīgi' – Samanta Tīna sarūgtināta par atcelto 'Eirovīziju'
Foto: Privātais arhīvs

Latviešu dziedātāja Samanta Tīna sociālajos tīklos komentējusi šī gada "Eirovīzijas" dziesmu koncerta atcelšanu.

Reaģējot uz Latvijā izsludināto ārkārtas stāvokli un pildot žurnālistikas misiju informēt un izglītot lasītāju, visas turpmākās DELFI publikācijas par koronavīrusa izraisīto slimību “Covid-19” būs pieejamas bez maksas.

Samanta Tīna, kurai maijā bija jāpārstāv Latvija starptautiskajā dziesmu konkursā "Eirovīzija", pauž sēras par atcelto pasākumu, ar saviem faniem padaloties, kā jūtas.

"Kā jau lielākā daļa zina, "Eirovīzija" šogad nenotiks, tas ir oficiāli paziņots. Tā sajūta ir tāda: cīnies, smagi vaiga sviedros strādā, un tev iedod tikai tādu konfekšu glazūriņu pagaršot, bet pašu konfekti tu nedabū. Stulbi, skumji, sāpīgi," vietnes "Instagram" īsajos video atklāj Samanta Tīna.

Māksliniece arī angliski runājošajiem vēsta, ka diemžēl Roterdamā šogad nesatiksimies. Lai gan situācija ir skumja, Samanta saka lielu paldies faniem visā Eiropā.

"Mēs joprojām elpojam," spēlējoties ar pašas dziesmas "Still Breathing" vārdiem, teic Samanta.

Portāls "Delfi" jau vēstīja, ka Eiropas raidorganizāciju apvienība pēc vairāk nekā nedēļu ilgas situācijas analīzes nolēmusi šī gada festivālu Roterdamā tomēr atcelt "Covid-19" pandēmijas dēļ.

Tiek ziņots, ka "Eirovīzija" nākamgad varētu notikt turpat Roterdamā, Nīderlandē.

Jau vēstīts, ka visā pasaulē šobrīd koronavīrusa "Covid-19" izplatības dēļ tiek atcelti pasākumi, kuros citkārt pulcētos lielas ļaužu masas.

Tags

Koronavīruss Covid-19 Eirovīzija Samanta Tīna
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form