Valšķīgā Anna Sedokova publiski paziņo, ka viņa ir attiecībās
Foto: Privātais arhīvs/LETA

Pašmāju prese šoruden pastiprinātu uzmanību pievērš ukraiņu izcelsmes dziedātājai, provokatīvās meiteņu grupas "VIA Gra" bijušajai dalībniecei Annai Sedokovai – publiskajā telpā izskanējušas runas, ka viņai ir romāns ar precēto latviešu basketbolistu Jāni Timmu. Populārā mūzikas zvaigzne šonedēļ apstiprinājusi, ka viņa ir attiecībās, tomēr nav atklājusi, vai viņas mīļotais ir Timma.

Sedokova "Instagram" tīklā padalījusies ar fotogrāfiju, kuras aprakstā dalījusies pārdomās par attiecībām un rudens drūmumu.

"Pārsteidzoši, cik ļoti mēs esam atkarīgi no tiem, kam pieder mūsu sirds. Un šķiet, ka esam pašpietiekami, gudri, pie psihologiem ejam un gudras grāmatas lasām, bet tik un tā pašpietiekami jūtamies tikai esot pārī. Kad sirds ir pie sirds. Kad mīļotā elpa ir blakus. Man tas tā ir," norādījusi Sedokova.

Turpinājumā dziedātāja prātojusi par to, cik drūms un apbēdinošs mēdz būt rudens, un aicinājusi savus sekotājus ar emocijikonu palīdzību atzīmēt, kāds ir viņu attiecību statuss – viņi ir brīvi, attiecībās vai nodibinājuši ģimeni.

Pati Sedokova atzīmējusi, ka viņa šobrīd ir ar kādu kopā. Tiesa, viņa gan nav atklājusi, kurš ir laimīgais, bet komentētāji sprieduši, ka tas, visticamāk, varētu būt Timma. Jāatzīmē, ka latviešu basketbolists bildītei piespiedis sarkano sirsniņu jeb "patīk".

Atgādinām, ka Timma pirms kāda laika nāca klajā ar paziņojumu, ka pirms pusgada esot pajukusi viņa laulība ar dēliņa Kristiana mammu Sanu.

Savukārt basketbolista sieva publiskoja atbildes paziņojumu, kurā norādīja, ka pirms pusgada nevis pajukusi laulība, bet gan patiesībā vīrs sācis viņu krāpt ar Sedokovu un šovasar vēl esot dievojies, ka vēlas visu vērst par labu. Sana apgalvoja, ka vīrs bloķējis viņas bankas kartes un piedraudējis ar visu bērnu izlikt no dzīvokļa, ja netiks parakstīti šķiršanās dokumenti, lai, pēc viņas vārdiem, "vari būt brīvs vīrietis savai jaunajai dāmai, kura apgalvo, ka viņa netiekoties ar precētiem vīriešiem".

Savukārt Sedokova vēlāk klāstīja, ka daudzo publikāciju dēļ viņa esot iedzīvojusies pamatīgā stresā, kā arī apgalvoja, ka "dažreiz tiek darītas briesmīgas lietas, tīkojot iegūt vairāk naudas, tāpēc es lūdzu jūs neticēt šiem murgiem".

Timmas sieva atbildi nepalika parādā un "Instagram" īsajos video stāstiņos publiskoja atbildi Annai, norādot, ka "nevajag tēlot eņģeli, kad patiesībā esi Krievijas lielākā palaistuve".

View this post on Instagram

#пролюбовь Удивительно, как сильно мы зависим от того, кому принадлежит наше сердце. И вроде самодостаточные, умные, к психологам ходим и Книги умные читаем, а все равно самодостаточной получается стать только лишь в паре. Когда сердце к сердцу. Когда любимое дыхание рядом. У меня так. Не знаю, как у тебя. Осень сложная пора. Хандра так и пытается подкосить тебя и выбить из колеи. Люди злятся на погоду, а получаешь ты, нэто все временно. Нужно помнить, что скоро зима и станет совсем туго))) Интересно, а сколько у меня тут холостяков, а сколько людей в серьезных отношениях? Давайте узнаём в комментах👇🏼 Если вы свободны, то поставьте девочку 👸🏻или парня🤴🏽, а если в паре, то так 💏 или даже так 👨‍👩‍👦‍👦. Я вот 💑 , а ты?

A post shared by ANNA SEDOKOVA (@annasedokova) on Oct 1, 2019 at 10:50am PDT

Tags

Jānis Timma
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form