Busulis darbosies 'Jaunā viļņa' žūrijā Sočos
Foto: F64

Tuvojoties jauno izpildītāju konkursam "Jaunais vilnis", kas jau trešo gadu norisināsies Sočos, atklāti arī tie skatuves mākslinieki, kuri vērtēs muzikālās sacensības dalībniekus. Šogad starp viņiem ir arī latviešu mūziķis Intars Busulis.

Kā liecina konkursa "Facebook" lapā publicētā informācija, žūrijā kopā ar Busuli darbosies arī pasākuma galvenais organizators, komponists Igors Krutojs, dziedātāji Filips Kirkorovs, Sergejs Lazarevs, Alsu un citi Krievijas šovbiznesa spīdekļi.

Tiek ziņots, ka konkurss norisināsies no 8. līdz 14. septembrim, un jauno izpildītāju konkursā startēs 14 talanti no deviņām valstīm.

Šis ir pirmais gads, kad "Jaunā viļņa" ietvaros notiekošā jauno talantu konkursa dalībnieku rindās nav Latvijas pārstāvju – aprīlī Maskavā notikušajā atlasē nevienam no trim pretendentiem neizdevās iekarot žūrijas simpātijas.

Atgādinām, ka Intars Busulis tālajā 2005. gadā pats uzvarēja "Jaunajā vilnī".

Tags

Filips Kirkorovs Intars Busulis Jaunais vilnis Sergejs Lazarevs
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form