Foto: Vida Press/Sputnik/Scanpix
Pat pieredzes bagātākajiem šovbiznesa darboņiem dažkārt gadās kļūdīties un nonākt ļaužu valodās stila misēkļu dēļ. Arī Krievijas izklaides jomā pēdējo gadu laikā bijuši gana daudz gadījumi, kad kāda no zvaigznēm pārsteigusi vai pat šokējusi ar apģērbu, kas balansē uz vārās gaumes un pilnīga gaumes trūkuma robežas.

"Delfi Izklaide" piedāvā atskatīties uz dažiem no spilgtākajiem piemēriem, kas apliecina – Krievijas šovbiznesa zvaigznes ir īpaši krāšņas un žilbina īpaši spoži.

Princis jūraszirdziņā

Foto: Sputnik/Scanpix
Aizvadītā gada septembrī Sočos notikušajā jauno izpildītāju konkursā "Jaunais vilnis" gana lielu uzmanību izpelnījās par Krievijas popmūzikas princi un zelta balsi dēvētais Nikolajs Baskovs.
Viņš savam priekšnesumam bija izvēlējies jūras tēmu – Baskovs izpildīja Oļega Gazmanova dziesmu "Морячка" un priekšnesumam bija pieskaņojis arī vizuālo tēlu. Dziedātāja bikšu priekšu sedza gliemežnīca, torsu – mirdzoši zila "sešpaka", bet koptēlu papildināja rozā auto, krietna deva mirdzuma un jūraszirdziņš.

Balerīna zeltā

Foto: Vida Press

Krievijas balerīna Anastasija Voločkova nenogurstoši rūpējas par to, lai fani un nelabvēļi viņu neaizmirstu. Voločkovas galvenais meistarstiķis ir špagati, kurus vairumā gadījumu lunkanā dāma izpilda pieticīgā apģērbā, bet arī publiskos pasākumos, kad balerīnas kājas ir kopā, viņu ir grūti nepamanīt.

Šovasar plašas diskusijas radīja zelta kleita, kurā daiļā dāma jūlija sākumā Maskavā apmeklēja kādu boksa maču. Lai gan, atšķirībā no daudzām citām reizēm, šoreiz Voločkovas kleita skatieniem neatsedza pārāk daudz kailas miesas, tērpu kritizēja par bezgaumību – tas bijis pārāk pieguļošs un pārāk mirdzošs.

Dāma triko

Foto: Sputnik/Scanpix

Pavisam nesen uzmanību sev neparastā veidā piesaistīja Krievijas dziedātāja Lolita Miļavska. Uzstājoties festivālā "Жара 2017" Baku, viņu acīmredzot patiesi bija nomocījusi tveice, jo uz skatuves cienījamā dāma kāpa ļoti ērmotā tērpā.

Savu uzstāšanos 53 gadus vecā dāma sāka puķainā apmetnī, bet priekšnesuma laikā tas tika norauts, un skatieniem visā dailē parādījās dziedātājas augums, tērpts ģeometriskiem rakstiem klātā triko. Lieki piebilst, ka vienaldzīgo par redzēto nebija.

Ļeņinas stils

Foto: Vida Press

Par gaumi strīdēties nav labs stils, tomēr tieši slavenības un viņu tērpi bieži vien izsauc skaļus ķīviņus. Starp visvairāk apspriestajām Krievijas šovbiznesa zvaigznēm ierindojama televīzijas darbone Jeļena Ļeņina.

Viņa katru iziešanu sabiedrībā spēj pārvērst šovā, un savu daiļā dāma ir panākusi – viņas vārds izskanējis arī ārpus Krievijas robežām, piemēram, Kannu kinofestivāla viesu stila apskatos.

Tiesa, kamēr vieni uzteic Ļeņinas unikālo stila izjūtu un drosmi, citi viņas neparastos tēlus ar iespaidīgajām galvas rotām dēvē par bezgaumības kalngalu.

Kā Afrodīte no putām

Foto: Sputnik/Scanpix

Starp Krievijas šovbiznesa "svaigākajām" zvaigznēm minama Olga Buzova – daiļava, kura atpazīstamību iemantoja kā realitātes šova "Dom 2" vadītāja, bet tagad zināma gan kā tērpu dizainere, gan dziedātāja, gan vienkārši slavena dāma.

Arī Buzova, pošoties publiskiem pasākumiem, mēdz izvēlēties pamanāmus tērpus, bet šogad "Muz TV" balvu pasniegšanas ceremonijā viņa pārspēja pati sevi – uz sarkanā paklāja daiļava mirdzēja Afrodītes tēlā.

Tā kā aktīvā sieviete daudziem nepatīk, arī šis tērps izpelnījās krietnu kritikas devu gan par bezgaumību, gan to, ka ideja par ierašanos gliemežvākā uz pasākumu nav pārlieku oriģināla.

Kronis nav tikai karaļiem

Foto: Sputnik/Scanpix

Ja runā par stila pārpratumiem Krievijas šovbiznesā, tad noteikti jāpiemin stilists Sergejs Zverevs. Viņš vienmēr pārsteidz ar tērpiem, kas vai nu patīk, vai riebjas.

Pēdējos gados Zverevs, veidojot savu tēlu, ir pasācis spēlēties ar karalisko tematiku, kas līdz šim bija "lielo" Krievijas zvaigžņu, piemēram, Filipa Kirkorova lauciņš, bet Zverevu, kurš ierasti bijis sava ceļa gājējs, tas neuztrauc.

Arī šajā gadījumā mērķis attaisno līdzekļus – ikreiz, kad kolorītais jaunskungs parādās sabiedrībā, fotoobjektīvi tiek pievērsti viņam, un ļaudīm atkal ir par ko runāt.

Karalis ir kails?

Foto: RIA Novosti/Scanpix
Ar saviem tērpiem un neatkārtojamo stila izjūtu uz visiem laikiem nepārspēts paliks Krievijas popmūzikas karalis Filips Kirkorovs.

Viņa šovi ir rūpīgi iestudētas izrādes, kur vienlīdz svarīga ir gan scenogrāfija, gan fona dejotāji, gan tērpi, vokālo sniegumu atbīdot otrajā plānā.

Vairumam ar labu gaumi apveltītu cilvēku Kirkorova stils izraisa galvassāpes, jo tur gluži vienkārši visa ir par daudzi, bet to, ka viņam izdevies kļūt par vienu no spilgtākajām Krievijas šovbiznesa ikonām, neviens nevar noliegt.

Ar katru gadu viņa stils kļūst arvien krāšņāks, liekot arī ik pa brīdim uzvirmot diskusijām par "karaļa" stila izjūtu un to, vai Kirkorovs tomēr nepārcenšas, tomēr pašam dziedātājam tas pa vienu ausi iekšā, pa otru ārā. Pērn viņš, piemēram, devās koncerttūrē ar nosaukumu "Es", kas uzskatāmi apliecina, ka ar pašnovērtējumu kungam viss ir kārtībā.

Skaistums prasa upurus

Foto: DELFI
Šovbizness iet roku rokā ar jaunības kultu. Ja parasts mirstīgais par krunciņām pie acīm var nebēdāt, tad skatuves zvaigznes dažkārt ļoti rūpējas, lai rastos iespaids, ka kaut kur ir atklāts mūžīgas jaunības eliksīrs. Dažreiz, tiecoties pēc neiespējamā, gadās pāršaut pār strīpu.

Tā noticis ar Krievijas estrādes spīdekli Valēriju Ļeontjevu, kurš tā aizrāvies ar sejas uzlabošanu un ādas izlīdzināšanu, ka ne tikai izskatās ērmīgi, bet arī iedzīvojies problēmās ar acīm – savulaik Krievijas mediji vēstīja, ka daudzo plastikas procedūru dēļ viņš vairs nevarot lāga aizvērt plakstiņus, tāpēc cietusi redze.

Iespējams, ka šīs ziņas ir nedaudz pārspīlētas, tomēr par to, ka Ļeontjevs, dzenoties pēc mūžīgas jaunības, ir aizgājis par tālu, strīdēties būtu lieki. Viņš pievienojies to Krievijas šovbiznesa zvaigžņu pulciņam, kuri piemirsuši mūžveco patiesību – kas par daudz, tas par skādi.

Sieviete ar bārdiņu

Foto: RIA Novosti/Scanpix

Dažreiz ļaužu nežēlastībā krīt cilvēki ar humora izjūtu, un joks izvēršas par skandālu. Pirms trim gadiem notikušajā "Muz TV" balvu pasniegšanas ceremonijā ar negaidītu tēlu pārsteidza populārā Krievijas žurnāliste, dažādu TV projektu un pasākumu vadītāja Ksenija Sobčaka.

Gadā, kad "Eirovīzijā" uzvarēja "bārdainā desiņa" Končita Vursta, arī Ksenija uz skatuves kāpa ar kuplu sejas apmatojumu, bet ne visi šo joku saprata un atbalstīja.

Gadu vēlāk Sobčaka pamatīgi nokaitināja pareizticīgos, un arī šoreiz pie vainas bija bārda – populārā žurnāliste savā "Instagram" profilā bija publicējusi bildi, kurā redzama ar garu bārdu un garīdznieka tērpā, un tas, kā tolaik vēstīja Krievijas mediji, aizskāris daudzu ticīgo jūtas.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!