Ēras gals: šogad beigs rādīt seriālu 'UgunsGrēks'
Foto: Publicitātes foto

TV3 seriāls "UgunsGrēks" vairāk nekā septiņus gadus priecē skatītāju sirdis, bet tagad pieņemts lēmums pārtraukt tā veidošanu. Tiesa, raudāt vēl ir pāragri, jo viena sezona skatītājiem vēl sarūpēta.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Spraigo notikumu finālu skatītāji piedzīvos 17. sezonā, kas sāksies 30. janvārī, un, kā sola televīzijas pārstāvji, tajā sagaidāmi pārsteidzoši notikumi, kā arī, iespējams, sen nebijušas tikšanās ar iemīļotajiem varoņiem.

""UgunsGrēks" ir ilgākais un spēcīgākais Latvijā veidotais seriāls televīzijas vēsturē. Mērķtiecīgi soli pa solim esam "UgunsGrēku" stiprinājuši un virzījuši kā zīmolu, ko šodien pazīst ikviens, un par to ir liels lepnums. Taču mēs arī apzināmies, ka nekas nav ilgmūžīgs un ir laikus jāprot, tāpat kā izcilam māksliniekam, noslēgt savu meistardarbu ar spilgtu finālu un aiziet no skatuves īstajā laikā," informē "MTG TV Latvia" vadītāja Baiba Zūzena.

""UgunsGrēka" komanda ir ieguldījusi fantastisku darbu, kas līdz šim Latvijā nevienam nav izdevies, tāpēc es aicinu TV3 skatītājus seriāla "UgunsGrēks" lielā fināla tuvošanās brīdi novērtēt kā priecīgu un atmiņām piepildītu notikumu, jo beigas vienam nozīmē sākumu kaut kam jaunam.

Mēs turpinām investēt jaunā programmu saturā, un jau nākamajā gadā televīzijas ekrānos nonāks jauns un oriģināls Latvijā veidots seriāls, kura aktieru sastāvs un sižetiskā līnija pagaidām vēl tiek turēta noslēpumā, lai saglabātu intrigu skatītājiem līdz īstajam brīdim!" atklāj Zūzena.

Seriālam "UgunsGrēks" skatītāji uzticīgi seko līdzi no 2009. gada 15. marta, kad to sāka pārraidīt kanālā TV3.

Ģirts Ķesteris, Leons, Fēlikss, Ugunsgrēks
Foto: Publicitātes foto

Seriāla "UgunsGrēks" notikumu darbība aizsākās kādā mazā piejūras pilsētiņā, kurā atrodas Pētersonu dzimtai piederoša viesnīca. Šķiet, mierīgākas vietas par šo nemēdz būt. Taču tā bija tikai ārpuse, jo, ieskatoties dziļāk, atklājas intrigas un kaislības, kādas pat sapņos nerādās.

"Jau kopš pirmās filmēšanas dienas ar seriālu kopā aizvadīts ilgs un pacilājošām emocijām piepildīts laiks. "UgunsGrēka" fenomens ir vārdos neaprakstāms, šo gadu garumā komanda ir pietiekoši sevi izaicinājusi, īstenojot pārdrošus līdzekļus seriāla sižetu līnijā, un tā vien liekas, ka mums visiem kopā ir izdevies pārsist visus iespējamos rekordus.

Sajūta, ka seriāls piedzīvos lielo finālu, ir kā pēc labi padarīta darba, kurā viss, ko esi iztēlojies, ir piepildījies. Un par to liels paldies mūsu lielākājiem vērtētājiem – skatītājiem, kuri uzcītīgi sekojuši līdzi notikumiem, veidojuši internetā vēsturiskus materiālus, nākuši ciemos uz filmēšanas paviljonu, rakstījuši aizraujošas vēstules! Esam patiesi lepni, ka tik ilgus gadus ikvakaru spējām smīdināt, priecēt un aizkustināt tik daudz Latvijas skatītājus!" pateicas seriāla producente Baiba Saleniece.

Pateicoties komandas radošajam garam un saliedētībai, TV3 ēterā līdz šim kopumā ir nonākušas 16 sezonas un 1131 sērija. Šo septiņu gadu laikā seriālā "UgunsGrēks" ir filmējušies teju 200 aktieri, starp visiem rekordu ir uzstādījis aktieris Ģirts Ķesteris, jo tieši viņš ir kopā ar seriālu no pirmsākumiem un ir filmējies lielākajā skaitā epizožu.

Pie seriāla tapšanas aizkadrā strādā komanda 45 cilvēku sastāvā, tās sastāvā ir režisore Inta Gorodecka, producente Baiba Saleniece, scenārija autori Gunta Kalniņa un Vilnis Bīriņš, operatori, rekvizitori, grima mākslinieces, mūzikas autori un citi.

Seko Delfi arī Instagram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Tags

Seriāls UgunsGrēks
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form