Iepazīsties! Jaunā TV3 komēdijseriāla 'Radiņi' galvenie varoņi
Foto: Reinis Hofmanis

Kanāla TV3 skatītāji pavisam drīz tiks iepriecināti ar jaunu komēdijseriālu "Radiņi", kas ir populārā un skatītāju iecienītā ukraiņu seriāla "Radu būšana" adaptācija latviešu valodā. TV pirmizrāde gaidāma 11. februārī.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

TV3 pārstāvji sola, ka tas būs jautrs, pārpratumu un komisku situāciju piesātināts seriāls, kas liks smieties gan lieliem, gan maziem. Galvenās lomas seriālā atveido aktieri Normunds Laizāns, Juris Hiršs, Zane Burnicka un Ilze Pukinska, kā arī jaunākā aktrise seriālā Rasa Estere Ērgle.

Seriālu Latvijā veido producentu kompānija "Videometra", kas plašu skatītāju mīlestību ir iemantojusi, veidojot seriālu "Viņas melo labāk".

Seriāla producents Rimvīds Martinaitis stāsta, ka seriālā apvienosies sulīgs humors un ģimenes mīlestība, kas to padarīs par patiesu un viegli baudāmu izklaidi ikvienai paaudzei.

""Radiņi" ir seriāls, kas liks ģimenei pirmdienas vakarā sanākt kopā un baudīt laiku, kas mūsdienu pasaulē ir liela vērtība, lai arī bieži vien to aizmirstam. Amizanto notikumu virknējumi mīsies ar profesionālu un atraktīvu aktierspēli. Komanda unikālais atklājums ir Kates lomas atveidotāja un seriāla jaunākā aktrise Rasa Estere Ērgle, kas jau ir guvusi pieredzi uz Valmieras Drāmas teātra skatuves, taču kameru priekšā viņa stājās pirmo reizi. Tāpat sezonas laikā gaidāmi vairāki viesaktieri un citi pārsteigumi," stāsta Martinaitis.

Jautrais, pārpratumu un komisku situāciju piesātinātais seriāls stāstīs par četriem vecvecākiem, kas pieskata savu vienīgo mazmeitiņu Kati (Rasa Estere Ērgle), kamēr viņas vecāki Dace (Laura Atelsone) un Reinis (Emīls Kivelnieks) Grāvīši ir devušies atvaļinājumā.

Daces vecāki ir saimniecisks, vienkāršs, bet sirsnīgs lauku pāris Vanda un Ivars Cibuļi, kurus atveidos Ilze Pukinska un Juris Hiršs. Savukārt Reiņa vecāki – Rasma un Guntis Grāvīši ir intelektuāli pilsētnieki, kuru lomā iejutīsies Zane Burnicka un Normunds Laizāns.

Kad abi tik atšķirīgo vecvecāku pāri nonāk vienā mājā, kur viņiem ir kopīgs uzdevums – rūpēties par mazo gudrinieci, prieku un acuraugu, visu ļoti mīļoto mazmeitiņu Kati – konflikti kļūs neizbēgami. Cīņa par mazmeitas pieskatīšanu un uzmanību pārvērtīsies dažādos izaicinājumos, piedzīvojumos un pārpratumos.

Seriāls kanālā TV3 būs skatāms no 11. februāra pirmdienās pulksten 21.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Tags

Juris Hiršs TV3
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.
Lasi vēl
 

Comment Form