Foto: F64

Jau februārī kanāla TV3 skatītāju novērtējumam tiks sniegts ilgi gaidītais producenta Andreja Ēķa un režisora Aigara Graubas kopīgi veidotais seriāls "Viss pa jaunam!". Galvenās lomas tajā atveidos pazīstami latviešu aktieri – Dainis Grūbe, Iveta Pole un Anta Aizupe.

Jaunais seriāls stāstīs par mūsdienīgu vīrieti vārdā Dāvis (Dainis Grūbe), kurš veido veiksmīgu karjeru lielā uzņēmumā, baudot lielpilsētas šiku, tās izklaides un atpūtas iespējas. Tomēr ikdienai lielpilsētā ir arī ēnas puse – nemitīgs stress un trauksme, līdz Dāvis piedzīvo kādu negaidītu pavērsienu, kas liek jaunajam vīrietim saprast, ka ir jāievieš izmaiņas savā dzīvē.

Galvenās sieviešu lomas seriālā atveidos aktrises Iveta Pole un Anta Aizupe. Seriālā redzēsim arī tādus aktierus, kas TV ekrānos vēl nav redzēti un tas pārsteigs visas paaudzes. Seriāla režisori atklāj, ka "stāsta notikumus izdzīvos 30 dažādi varoņi, kuros varēs atrast visas īpašības, kas mājo katrā latvietī", "Delfi Izklaidi" informē TV3 pārstāvji.

Seriāls tiek veidots, sekojot pasaules tendencēm un Latvijas skatītāju vēlmēm. Tas būs saistošs un aktuāls stāsts, kura notikumos skatītāji atpazīs arī savu ikdienu, azartiski sekojot līdzi, kā ar tiem tiek galā seriāla varoņi.

Seriāla veidotāji ir producentu kompānija "Platforma Filma", kuru līdz šim realizēto projektu kontā ir tādas populāras filmas kā "Rīgas sargi", "Sapņu komanda 1935", "Svingeri", "Nameja gredzens" un "Blēži". Seriāla producenti ir Kristians Alhimionoks un Andrejs Ēķis, bet projekta režisoru komandā ir Aigars Grauba, Zanda Seņkova un Reinis Ūbelis.

Režisoru komanda ir pārliecināta, ka "Viss pa jaunam!" ir seriāls ar kino ambīcijām. To veidojot, komanda izmanto savas kino laukumos iekrātās zināšanas un prasmes.

"Seriāli ir kļuvuši par nopietnu konkurentu mākslas filmām visā pasaulē, un tieši tāpēc nolēmām veidot "Viss pa jaunam!". Tas būs viens no vizuāli un saturiski bagātīgākajiem romantiskajiem seriāliem Latvijā. Priecājamies strādāt ar televīzijā vēl maz redzētiem aktieriem, tāpēc skatītājus sagaida iespaidīgi pārsteigumi," stāsta režisors Reinis Ūbelis.

Seriāls no 4. februāra būs skatāms darba dienu vakaros no pirmdienas līdz ceturtdienai pulksten 20.20.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!