Pie skatītājiem nonāks seriāla 'Tunelis' otrā sezona
Foto: Publicitātes foto

No 22. novembra "Go3" būs pieejama populārā oriģinālseriāla "Tunelis" otrā sezona, kurā cīņa par brīvību turpināsies jau ārpus cietuma sienām, bet pirmās sezonas varoņiem pievienosies jauni tēli.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kā norāda "Go3" pārstāvis Kārlis Pozņakovs, "Tunelis" ir līdz šim visvairāk skatītais "Go3" oriģinālseriāls. Tajā galveno varoņu saspīlētās attiecības, cietuma intrigas un cerības uz izlaušanos spēja aizraut skatītājus just līdzi spraigajiem notikumiem. Seriāla sižeta līnija attīstījusies no 1994. gada notikumiem Jelgavā, kad no Pārlielupes cietuma izbēga 89 ieslodzītie, izbēgušo meklēšanā tika iesaistīti vairāki desmiti tūkstoši cilvēku un masveida tvarstīšana turpinājās desmit gadus. Otrās sezonas stāsts ir seriāla veidotāju interpretācija par to, kas varētu notikt pēc lielās izlaušanās.

Seriāla turpinājuma darbība atsākas pirmās sezonas noslēguma vietā – ieslodzītie izlaužas brīvībā un izklīst, taču tiek pamanīti - sākas spraiga pakaļdzīšanās. Jau pašā sākumā skatītāji tiks iepazīsti ar jaunām seriāla sejām, kas spēlēs nozīmīgu lomu tālākajā notikumu attīstībā, vēsta Pozņakovs.

"Lai arī varētu šķist, ka ilgi gaidītā brīvības sajūta nesīs atvieglojumu, seriāla galvenie varoņi iekļūst jaunās situācijās, no kurām ir jābēg. Tiek iesaistīti arī ķīlnieki, kā arī ieslodzīto izlaušanās kļūst par apspriestāko tematu valstī. Rodas jautājums, vai cietuma sienas ir vienīgais, kas seriāla varoņus šķīra no brīvības?" seriāla galveno vēstījumu ieskicē tā veidotāji.

Šajā sezonā seriāla "Tunelis" komandā būs redzami tādi aktieri kā Andris Bulis, Anete Berķe, Jurijs Djakonovs, Andis Strods, Kaspars Gods, Gatis Gāga, Ivars Auziņš, Januss Johansons, Artis Drozdovs, Dārta Daneviča, James Tratas (Lietuva), Gints Grāvelis, Ilze Pukinska, Inga Alsiņa-Lasmane, Normunds Laizāns, Mārtiņš Liepa un citi.

"Otrā sezona skatītāju uzrunās ar aso sižetu un spriedzi, kā arī aizraujošiem notikumiem, kuros iesaistīsies arī seriāla jaunie varoņi, jo radīsies vairākas interesantas sižeta līnijas. Tie kas ir skatījušies seriālu jau no sākuma, otrajā sezonā atradīs gan "Tunelim" raksturīgo rokrakstu, gan arī spēs to atklāt no jauna," otro sezonu raksturo galvenā varoņa Kārļa atveidotājs Andris Bulis.

Skarbo mūsdienu drāmu oriģinālseriālā "Tunelis" veido Latvijā zināmo seriālu "Viņas melo labāk" un "Nemīlētie" producenti Audrius Janušauskas un Rimvidas Martinaitis.

Otrās sezonas režisors Ričardas Vitkaitis iezīmē, ar ko otrā sezona atšķirsies no pirmās: "Pirmajā sezonā skatītāji sekoja galveno varoņu cīņai un alkām pēc brīvības, savukārt turpinājumā rodas cits jautājums – vai katrs mācēs ar brīvību izrīkoties? Sižets seko līdzi varoņu savstarpējām attiecībām un tam, kā viņi rīkojas vissarežģītākajos apstākļos, lai saglabātu cilvēcību un nepakļautos instinktiem. Brīvība ir atbildība un skatītājiem būs interesanti sekot līdzi, kā to uzņemsies stāstā iesaistītie tēli."

Seko Delfi arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Lasi vēl
 
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.