Jaunā laikmeta iepirkšanās – 'Stockmann Delikatess'
Foto: Publicitātes foto

Rūpēs par vidi un centienos piedāvāt klientiem kvalitatīvus vietējos produktus "Stockmann Delikatess" savā piedāvājumā iekļaus arī beziepakojuma piena produktus – turpmāk jogurtus, biezpienu un citus saimniecībā "Straupes Piens" ražotus gardumus pie mums varēs iegādāties tieši nepieciešamajā daudzumā. Ne par maz un ne par daudz, un tieši to, kas garšo! Turklāt arī videi draudzīgā veidā, jo visus pircēja izvēlētos produktus mūsu darbinieki fasēs pārstrādājamos, vienreizlietojamos traukos. Tā ir jaunā laikmeta iepirkšanās – arī urbānajā vidē atgriezties pie tradīcijām. Aprunāties ar pārdevēju, nogaršot plašo produktu klāstu, pasmaržot svaigo, tikko kā no piensaimniecības nākušo sviestu un mājās aiznest tieši tik daudz produktu, cik nepieciešams maltītei.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Tās ir rūpes par mūsu klientiem – piedāvāt labāko un svaigāko. Tās ir rūpes par dabu – samazināt iepakojuma un nelietderīgi izmantotās pārtikas daudzumu. "Stockmann Delikatess" veic arī citas aktivitātes labākas nākotnes vārdā. TPiemēram, atlikumus no dārzeņu un maizes nodaļām jau kopš 2016. gada mēs nogādājam zemnieku saimniecībā "Poči", kur tie tiek izbaroti kuplajam zirgu baram. Joprojām pieturamies pie principa, ka produkti tiek iepakoti pārstrādājamos materiālos. Un pie mums vienmēr var nākt ar savu ūdens pudeli, lai to uzpildītu bez maksas.

Bez atlikumiem un pārpalikumiem, ar pārdomātu skatu nākotnē.

Tāda ir jaunā laikmeta iepirkšanās ar "Stockmann Delikatess"!

Seko Delfi arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form