Foto: Publicitātes foto

Sestdien, 9. martā, grupa "Dagamba" Vidzemes koncertzālē "Cēsis" aizvadīja pēdējos divus Latvijas reģionu turnejas koncertus.

Kā vēsta grupas mūziķi, turnejas laikā grupa viesojās lielākajās Latvijas koncertzālēs - Liepājā, Rēzeknē, Ventspilī, Jelgavā un Cēsīs. Ņemot vērā klausītāju lielo interesi, sākotnēji paredzēto piecu koncertu vietā, "Dagamba" sniedza 12 koncertus, kopskaitā pulcējot teju 10 tūkstošu lielu mūzikas cienītāju pulku.

Rekords tika uzstādīts ne tikai apmeklētāju daudzuma ziņā, bet arī pēc koncertu skaitā vienā dienā. Ventspilī un Jelgavā grupa pierādīja savu enerģiskumu un degsmi veselos trīs koncertos dienā, bet Liepājā, Rēzeknē un Cēsīs katrā tika aizvadīti pa diviem koncertiem vienas dienas laikā.

Arī koncertzāles piedzīvoja koncertzālēm netipiskus brīžus - vairākkārtīgas cilvēku celšanās kājās, nerimstošas stāvovācijas, dejas, absolūta brīvība un ļaušanās mūzikai, vēsta mūziķi.

Kā ziņots iepriekš, "Dagamba" ar savu jaunāko programmu "Bach Against the Machine" iepazīstināja iespaidīgā koncertā Mežaparkā Lielajā estrādē, 2023. gada 3. jūnijā un turpināja ar Latvijas koncertturneju šī gada februārī un martā. Taču mūziķi saka, ka nebūt neapstājas un turpinās koncertturneju šī gada pavasarī un vasarā arī ārpus Latvijas robežām.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!