Foto: Nauris Veiss

Mūzikas festivāls "Bauska Taste 2024", kas šovasar jau sesto reizi notiks Bauskā, izziņojis pirmos māksliniekus, kā arī uzsācis biļešu tirdzniecību uz 9. un 10. augustā gaidāmo pasākumu.

Kā iepriekš, festivāls notiks gleznainajā Bauskas Pilskalna parkā. Šogad uz "Pils" un "Parka" skatuvēm kāps klasiskās mūzikas huligāni "Dagamba", Liepājas mūziķis Ivo Fomins, reperis Fiņķis un 2000. gadu populārās mūzikas nostalģija – grupa "Detlef".

Biļetes pieejamas visās "Biļešu paradīzes" kasēs un tiešsaistē, kā arī Bauskas Kultūras centra biļešu kasē.

Festivāla "Bauska TASTE" aizsākumi meklējami 2017. gadā. Pulcējot apmeklētājus gan no Bauskas novada, gan tālākām pilsētām, festivāls jau no tā pirmsākumiem ir plaši apmeklēts un piecu gadu laikā tam ir izveidojušās savas tradīcijas, raksta festivāla rīkotāji. Apmeklētājiem ir iespēja baudīt aktuālu populārās mūzikas programmu, saposties vietējo ražotāju darinājumos dizaina tirdziņā "Tasterāde", piedzīvot dažādus notikumus un nesteidzīgas atpūtas mirkļus. Savukārt pēc piedzīvojumiem bagātas dienas atgūt spēkus telšu pilsētiņā, savu guļvietu iekārtojot mītiem apvītajā Ķirbaksalā. Apmešanās telšu pilsētiņā ir iekļauta biļetes cenā. Festivāla teritorijā ik gadu tiek veidota arī bērnu zona jaunākajiem vasarniekiem, lai "Bauska TASTE" kļūtu par patīkamu pirmo festivāla pieredzi visai ģimenei. Tā kā festivāls ir ģimenes notikums, tad līdzi var ņemt arī ģimeņu mīluļus suņus.

Aizvadītajos gados festivāla programmu kuplinājuši tādi Eiropā un Latvijā atzīti mūziķi kā "The Roop", Daddy Was A Milkman, "Instrumenti", "Labvēlīgais tips", "Citi zēni", Ozols un Latvija Radio bigbends, Aija Andrejeva un "Very Cool People", "Jumprava", "Mesa", "The Sound Poets", Linda Leen, Shipsea, "Rīgas modes", "Kautkaili", Katō, Būū, Žoržs Siksna, "Dzelzs vilks", "Autobuss debesīs", Intars Busulis un "Abonementa orķestris", "Skyforger", "Pērkons", "Carnival Youth", "Sudden Lights", "Astro’n’out", Ralfs Eilands un Latvijas Radio bigbends, "Satellites LV", "Menuets", Aminata, Rolands Če, "Triānas parks", Vēstnieks un citi mākslinieki.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!