Foto: Publicitātes foto
Lai iepriecinātu sevi un daudzus saulē "sakarsušos" prātus dziedātājs Ivo Fomins savā "vēsajā" ierakstu studijā Liepājā iemūžinājis savas šī brīža sajūtas dziesmā 'Arī tev', - tā dziesmu piesaka tās autori.

Ivo Fomins 'Arī tev'

$sound_file = 'http://www.delfi.lv/temp/audio/IvoFomins_AriTev.mp3';include "$includes_dir/articleincludes/audioplayer.inc";?>

Būtisku ieguldījumu dziesmas skanējumā ir veicis grupas ģitārists Roberts Dinters, kurš daudz eksperimentēja pirms dziesmas galējās versijas ieraksta. Tāpat, nenoliedzami, savu artavu ir devis ieraksta režisors Egils Mežs un pieredzējušais producents Māris Priede, kuram tika uzticēta dziesmas miksēšana un skaņas fināla apstrāde viņa Rīgas studijā.

"Man šoreiz bija svarīgi lai dziesma raisītu pozitīvas noskaņas. Nezinu, vai man tas ir izdevies, taču mērķis un paša sajūtas bija tieši tādas. Gribējās lai ir jūtama vasara, prieks un enerģija. Šķiet, ka tas ir izdevies. Pašlaik gatavoju albuma materiālu un apceru iespēju rudenī apceļot Latviju ar koncertiem un varbūt nobriest arī kam lielākam. Sen neesmu taisījis lielos koncertus, bet tā kā jaunu dziesmu ir daudz, tad būs pienācis īstais laiks. Šis man būs pirmais gads kad neuzstāšos Baltic Beach Party , tāpēc varēšu beidzot visu tā smalki no malas pavērot. Tā būs laba izdevība novērtēt, kā tas izskatās no malas," stāsta Ivo Fomins.

Jaunās dziesmas mūzikas autors ir pats Ivo Fomins, bet teksts tapis sadarbībā ar Guntaru Raču. Ivo gan ir šo to tekstā pielicis arī no sevis un rezultāts tagad ir dzirdams Latvijas radio stacijās. Dziesma ir lejupielādējama portālā Doremi.lv.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!