Foto: Publicitātes foto
Bērnu grupa "Knīpas un knauķi" laidusi klajā jaunu albumu "Kad mūsu nebij mājās", kurā iekļautas 11 jaunas komponista Jāņa Ķirša dziesmas ar pazīstamu dzejnieku vārdiem, portālu "Delfi" informē "Mikrofona ierakstu" pārstāvji.

Albuma ierakstā piedalījušies ne vien mazie un lielie Rīgas Latviešu biedrības bērnu vokālās studijas "Knīpas un Knauķi" dziedātāji, bet arī pazīstami latviešu popmūzikas izpildītāji - Aija Andrejeva, Kārlis Būmeisters (Kaža), Valters Frīdenbergs un vokālās grupas "Framest" dziedātāji ar tās vadītāju Jāni Ķirsi priekšgalā.

Šis albums sagatavots, atzīmējot vokālās studijas "Knīpas un Knauķi" 40. dzimšanas dienu. Par godu šiem svētkiem "Mikrofona ieraksti" šogad jau izdevuši arī vokālās studijas labāko dziesmu izlasi "Mīļas un labas dziesmas".

Studijas pedagogi ir Edīte Putniņa, Sanita Sējāne un Jonita Štoma. Jaunā albuma ieraksta producenti ir Jānis Ķirsis un Raitis Aukšmuksts, piedaloties "Knīpām un Knauķiem". Dziesmas ieskaņotas ierakstu studijā "Framest". Albuma dizainu veidojusi māksliniece Kristīne Jurjāne.

"Knīpas, Knauķi — tie ir svētki! Tā ir satikšanās dziesmā! Jānim ir bijusi iespēja vērot un dzīvot līdzi daudzām "Knīpu un Knauķu" gaitām kopš 1994. gada, kad bērnu vokālo studiju sāka vadīt viņa mamma Vita Siliņa. Vita vienmēr bijusi radoša gara iedvesmota, komponējusi daudz gaišas, dzīvespriecīgas un sirsnīgas dziesmas un vienmēr iedvesmojusi to darīt arī Jāni... savā mūzikā un savos bērnos viņa dzīvos vienmēr! Jānis šoreiz vēlējies tā no sirds un ar vērienu izdraiskoties un mēs ceram, ka arī jums dziesmas un draiskošanās patiks!" stāsta "Knīpu un knauķu" Edīte Putniņa

Albuma Mp3 versija pieejama mūzikas lejupielādes portālā Doremi.lv.

Albumā iekļautās dziesmas un instrumentālie pavadījumi:

1. Maza dziesmiņa svētdienas rītā
2. Kad mūsu nebij mājās
3. Minkuparks
4. Indiāņu dziesma
5. Līdaciņa
6. Trīs bagātnieki
7. Mēnessnakts
8. Svētku prieks
9. Piparkūkas danco
10. Veltījums
11. Saulīte-māmiņa
Papildus:
12. Maza dziesmiņa svētdienas rītā (Instrumentālais pavadījums)
13. Līdaciņa (Instrumentālais pavadījums)
14. Piparkūkas danco (Instrumentālais pavadījums)
15. Saulīte-māmiņa (Instrumentālais pavadījums)

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!