Ikgadējā Tallinas mūzikas nedēļa, kas šogad Igaunijā notiks aprīļa sākumā saņēmusi pieteikumus no 519 māksliniekiem, kas pārstāv 30 dažādas valstis, portālu "Delfi" informē Tallinas mūzikas nedēļas organizatori.

Tallinas mūzikas nedēļa notiks jau piekto reizi un tajā būs pārstāvēti visdažādāko žanru mūziķi, sākot laikemtīgās akadēmiskās mūzikas līdz pat smagajam rokam.

Kā ziņo organizatori, uz Igauniju aprīļa sākumā dosies mūziķi no tādām valstīm kā Baltkrievija, Dānija, Somija, Gruzija, Vācija, Ungārija, Spānija, Itālija, Luksmeburga, Nīderlande, Norvēģija, Polija, Krievija, Lielbritānija un citas Eiropas valstis. Tāpat uz Tallinu ceļu mēros arī mūziķi no tālākām valstīm – Austrālijas, Brazīlijas, Kanādas, Senegālas, ASV u.c. Tāpat pieteikumi saņemti no Baltijas – latviešiem un lietuviešiem, bet no Igaunijas piedalīsies 150 dažādas grupas un mūziķi.

Tallinas mūzikas nedēļa šogad notiks no 4. līdz 6. aprīlim. Kopumā plānots uzņemt ap 600 mūzikas profesionāļus no ierakstu kompānijām, festivālu rīkotājkompānijām, koncertorganizatoriem, aģentūrām un mūzikas medijiem.

No Latvijas Tallinas mūzikas nedēļā iepriekš piedalījušies grupas "Prāta vētra", "Instrumenti", "Soundarcade", dziesminieks Goran Gora un citi.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!