Foto: DELFI

Izveidots Raimonda Paula oficiālais fanu klubs “Maestro klubs” un atklāta tāda paša nosaukuma mājaslapa, kurā iespējams pieteikties, lai kļūtu par fanu kluba biedru.

Kā portālu "Delfi" informē kluba veidotāji, tā mērķis ir apvienot komponista talanta cienītājus, popularizēt Maestro mūziku, informēt par viņa profesionālajām gaitām un plāniem. Ņemot vērā lielo interesi, kas par Raimondu Paulu vērojama ārpus Latvijas, mājaslapai tiek veidotas arī krievu un angļu valodas versijas.

Biedrības "Maestro klubs" dibinātāji ir studente Gunita Krastiņa, daudzu Raimonda Paula dziesmu tekstu autors Guntars Račs un "Mikrofona ieraksti" vadītāja Elita Mīlgrāve. Kluba izveidi ar labvēlību "svētījis" pats Maestro un tā goda biedri ir sabiedrībā pazīstami cilvēki un mākslinieki, ko ar Raimondu Paulu saista skatuviska sadarbība: dzejnieks Jānis Peters, Nacionālā teātra direktors Ojārs Rubenis, aktieris Jānis Paukštello, dziedātāji Laima Vaikule, Margarita Vilcāne, Ojārs Grinbergs, Normunds Rutulis u.c.

"Raimonds Pauls ir devis milzu ieguldījumu Latvijas mūzikā, pretī saņemot lielu tautas mīlestību un šķiet, ka mēs visi esam viņa fani jau no bērna kājas. Tomēr, ja gribam uzzināt, ar ko Maestro nodarbojas šobrīd (un viņš joprojām ir ļoti aktīvs), sastopamies ar haotisku un izmētātu informāciju dažādos medijos. Kluba uzdevums ir to visu sistematizēt, uzzinot jaunumus no paša pirmavota – Raimonda Paula, un ļaujot saviem dalībniekiem "pietuvoties" Maestro personībai un viņa mūzikas burvībai," stāsta Elita Mīlgrāve.

Kluba biedri saņems paplašinātu informāciju par Raimonda Paula radošo darbību – ikmēneša koncertu grafiku, ziņas par jaunākajiem ierakstiem un TV pārraidēm, paša Maestro izjūtām pirms un pēc pirmizrādēm un koncertiem.

Kluba biedri varēs papildināt savu ierakstu kolekciju, izmantot cenu atlaides un koncertu biļešu rezervācijas, laimēt īpašas balvas, kā arī sastapties ar pašu komponistu.

Par "Maestro kluba" biedru var kļūt katrs, kuram patīk Raimonda Paula mūzika. Interesenti aicināti pieteikties, rakstot uz: info@maestroklubs.lv

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!