Foto: Publicitātes foto

Pašmāju metāla grupa "Relicseed" īsi pirms došanās ASV koncertturnejā plāno izdot ilgi gaidītā albuma "Slaughterhouse" CD versiju. Digitāli tas tika izdots jau pērn un tika nominēts starp labākajiem metāla un rokmūzikas albumiem "Zelta Mikrofona" apbalvošanas ceremonijā, informē viņu pārstāvji.

Albuma svinīgā atvēršana reizē ar nelielām svinībām par godu grupas desmit gadu pastāvēšanas jubilejai notiks 10. jūnijā mūzikas veikalā "Randoms".

"Relicseed" otrais studijas albums "Slaughterhouse" ierakstīts Losandželosas "Tranzformer Studios", sastrādājoties ar skaņu inženieri un līdzproducentu Braienu Karlstromu - "Relicseed" bija viena no pēdējām grupām, ar ko leģendārais inženieris strādāja.

Bija paredzēts, ka viņš albumu arī miksēs un māsterēs, taču 2013. gada janvārī Karlstroms negaidīti nomira no sirdstriekas un ieraksts palika nepabeigts. Atlikušos skaņas apstrādes darbus veica Dirks Kloibers un Maors Apelbaums, piešķirot albumam 21. gadsmita metālmūzikai neraksturīgu skanējumu.

Jūnija vidū sāksies albuma prezentācijas koncertu sērija, kurā plānots nospēlēt vairāk nekā 40 koncertus dažādās ASV pilsētās. Tūres pirmā daļa noritēs kopā ar amerikāņu metālistiem "Aghori". Koncerti paredzēti arī citās valstīs - pilns tūres grafiks vēlāk būs redzams "Relicseed" oficiālajā mājaslapā.

Albuma pirmajam singlam "Serial Leader" pašlaik tiek filmēts videoklips, kura pirmizrāde paredzēta rokfestivālā "KLANG!" 25. jūlijā. Klipa scenārija autors un režisors ir Toms Auniņš, klipa producents ir Rihards Gēcis, bet videomākslinieks – Māris Mīlgrāvis, kuri visi pārstāv neatkarīgo videostudiju "Komūna 7".

"Relicseed"- "Serial Leader"

$sound_file = "http://www.delfi.lv/temp/audio/RelicSeed_Serial_Leader.mp3"; include "$includes_dir/articleincludes/audioplayer.inc"; ?>

Kopš debijas albuma izdošanas 2010. gadā "Relicseed" nepārstāj meklēt ceļu uz pasaules mūzikas tirgu. Līdz šim paveiktais bijis iespējams pateicoties pašu mūziķu un viņu tuvāko draugu investīcijām, bet šoreiz grupa meklē palīdzību arī pie saviem klausītājiem un atbalstītājiem. Lai piesaisītu papildu finansējumu koncerttūrei un videoklipam, ir uzsākta kampaņa vienā no populārākajiem pūļa finansējuma portāliem indiegogo.com.

"Relicseed" spēlē Edgars Rakovskis (balss, ģitāras), Andrejs Upmacis (bungas), Jānis Narbuts (bass) un Kārlis Šteinmanis (ģitāras). Grupa izdevusi albumu "60 minūtes sapņa", uzstājusies Anglijā, Vācijā, Čehijā, Horvātijā, ASV, Krievijā un citās valstīs.

Otro albumu "Slaughterhouse" izdod "Mikrofona ieraksti" un pasaulē tas būs pieejams sadarbībā ar kompānijas partneriem.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!