Foto: LETA

Pazīstamā čigānu pankroka apvienība "Gogol Bordello" otrdien, 27.maijā, Rīgā arī Latvijas publikai demonstrēja pasaulē iemīļoto grupas neatkārtojamo stilu - koncerta apmeklētājiem tika ne vien muzikāls un īpaši atraktīvs priekšnesums, bet arī vīna šaltis deju laikā.

Koncertzālē "Palladium" Ņujorkas pankroka grupu iesidīja kataloniešu grupa no Barselonas "Che Sudaka".

Ar savu neatkārtojamo stilu, kurā čigānu mūzikas tradicionālie instrumenti akardeons un vijole tiek jaukti kopā ar pankroka elementiem, "Gogol Bordello" ieguvuši plašu atzinību un nedalītu publikas mīlestību.

Žurnāls "Billboard" apvienību nodēvējis par "karstāko blici, ko pasaulei devusi Ņujorka", savukārt respektablais mūzikas izdevums "Rolling Stone" raksturo "Gogol Bordello" kā "grupu, kas sniedz pasaulē nevaldāmāko dzīvo uzstāšanos".

Tagad "Gogol Bordello" ir kļuvusi par vienu no pieprasītākajām koncertgrupām pasaulē un sniedz līdz pat 200 koncertiem gadā.

Mūziķi Latvijā uzstājās sava jaunākā albuma "Pura Vida Conspiracy" popularizēšanas tūres ietvaros. Sestais studijas albums tika ierakstīts ASV un tajā ietvertas 12 spēcīgi elektrizējošas kompozīcijas.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!