Foto: Publicitātes foto
Piektdien, 18. jūlijā, sāksies viens no šīs vasaras grandiozākajiem muzikālajiem notikumiem - festivāls "Positivus", kurā uz četrām skatuvēm kāps vairāk nekā 60 mākslinieki un muzikālās apvienības no dažādām valstīm.

Līdz pat festivāla pirmajai dienai portāls "Delfi" lasītājus iepazīstinās tuvāk ar galveno - "Nordea" un "Lattelecom" - skatuvju māksliniekiem, kā arī sniegs muzikālu ieskatu viņu daiļradē.

Šoreiz tuvāk iepazīstināsim ar britu popmūziķi Eliju Goldingu, kura nesen saņēma prestižo mūzikas balvu "Brit Awards" nominācijā "Gada dziedātāja".

"Elijas Goldingas uzstāšanās ir viens no šī gada gaidītākajiem notikumiem "Positivus" festivālā. Elija Goldinga šobrīd ir viena no pieprasītākajām māksliniecēm koncertos un festivālos visā Eiropā," stāsta festivāla rīkotāji.

Viņa dziedājusi prinča Viljama un Keitas Midltones kāzās Bakingemas pilī, Nobela Miera prēmijas pasniegšanas ceremonijā Oslo un Ziemassvētku egles iedegšanas ballē Baltajā namā Vašingtonā.

Elijas Goldingas albums "Halycon Days" ilgu laiku noturējies Apvienotās Karalistes topa pirmajā vietā, kā arī pasaules topu augšgalā. Tajā iekļauti tādi hīti kā "Burn", "Anything Could Happen", "Explosions", kā arī Kalvina Harisa (Calvin Harris) un Ellijas kopprojekts - dziesma "I Need Your Love".

Tāpat Elija kopā ar slaveno amerikāņu dub-step zvaigzni "Skrillex" radīja vairākus skaņdarbus, to starpā dziesmu "Bittersweet" no vampīrfilmas "Twilight" pēdējās daļas "The Twilight Saga: Breaking Dawn" skaņu celiņa. Elijas dziesma "Mirror" ir izmantota arī kulta filmas "The Hunger Games" skaņu celiņā.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!