Skandalozā Latvijas metāla grupa "Huskvarn" savu 25 gadu jubileju atzīmēs rīkojot atvadu koncerttūri "End of the Road". Apvienojoties mūziķiem no dažādiem laika periodiem koncerttūrē "Zāģēt pa īstam" jeb labāko dziesmu kopsavilkumā, grupa viesosies Cēsīs, Liepājā un Rīgā.

Šajā koncertu ciklā būs iespēja izjust laika garu no 1990 - 2015 gadam, kura muzikālo garu veidos vairāki kolektīvi vienas grupas ietvaros - Edgars Ķauķis, Jānis Levits, Uģis Jaunslavietis, Juris Šenbergs, Ģirts Jansons, "Urbix" jeb Normuds Štefenhagens uc. , kopā 17 mūziķi, kas spēlējuši grupā dažādos laika posmos, stāsta grupas pārstāvji.

Koncerta laikā uz skatuves būs iespēja redzēt "vaigā" un dzirdēt "dzīvajā" grupas oriģinālsastāvu izpildītās daudzās dziesmas, no visiem grupas albumiem: "On The Road" (1992) , "Bomb Brain Melodies" (1995) , "Sadistika" (2006), kā arī neizdotie singli, videoieraksti un 25 gadu periodā iemūžinātie fotoattēli.

Grupa "Huskvarn" dibināta 1989. gadā, apvienojoties vairākiem pagrīdes grupu "Vandāls" un "Lucifers" dalībniekiem ar ģitāristu Jāni Levitu.

Laika gaitā grupa izdevusi trīs albumus un aktīvi koncertējusi, iegūstot kulta statusu vietējā skatuvē, bieži vien, grupas vārdu min kā pirmo grupu Latvijā, kas sāka spēlēt thrash metal stilā, kā arī - saista arī ar dažādiem skandāliem, galvenokārt odiozā grupas līdera "Urbix" dēļ.

Koncerti:

Cēsīs, klubā "Fonoklub" - 28.02.2015
Jelgavā, klubā "MCBalerija" - 05.03.2015 (kopā ar draugiem)
Liepājā, klubā "Fontaine" - 06.03.2015
Rīgā, klubā "Melnā Piektdiena" 13.03.2015

Biļetes uz Rīgas koncertu iepriekšpārdošanā internetā.


Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!