Foto: Publicitātes foto

Igauņu grupas "Ewert And The Two Dragons" 21. marta koncertu "Palladium Riga" iesildīs pašmāju indīroka grupa "Momend".

2009. gadā dibinātā indī/alternatīvā roka grupa "Momend" pēc uzvaras vairākos jauno izpildītāju konkursos 2012. gadā izdeva savu debijas albumu "Episodes of Trust". Kopš tā laika "Momend" ir koncertējuši Baltijas valstīs un Zviedrijā kopā ar Jenu Lekmanu (Jens Lekman), piedalījušies vairākās starptautiskās mūzikas konferencēs, kā arī ir apstiprināti par vienu no šī gada Tallinas Mūzikas nedēļas (Tallinn Music Week) dalībniekiem. 2014. gada nogalē nāca klajā "Momend" otrais studijas albums "Spirals", kurš tika nominēts Latvijas Mūzikas ierakstu Gada balvai kā viens no labākajiem indie albumiem.

Savukārt trīskārtējie "Positivus" festivāla viesi "Ewert And The Two Dragons" ir viena no aizvadīto gadu visveiksmīgākajām Igaunijas muzikālajām apvienībām, kas ieguvusi plašu atbalstītāju loku arī ārpus dzimtenes robežām. 

Smags darbs un daudzi koncerti Igaunijā un ārzemēs laikā no 2011. līdz 2014. gadam ir dāsni atmaksājušies. Izdevniecības "I Love You Records" paspārnē izdotais albums "Good Man Down" kļuva par vienu no visu laiku pārdotākajiem albumiem Igaunijā un atnesa grupai daudzas balvas, to skaitā Tallinas Mūzikas nedēļas/Skype "Izmaini pasauli" (Go Change The World) balvu (2011), Igaunijas Radio 2 balvu Gada hits par dziesmu "Good Man Down" (2011), piecas Igaunijas Mūzikas balvas 2012. gadā un Eurosonic Festivāla 2013 Eiropas robežu nojaucēju balvu (European Border Breakers Award). 

Gaidāmajā koncertā tiks prezentēts trešais, ilgi gaidītais "Ewert and The Two Dragons" studijas albums "Circles", kas tika izdots 24. februārī.

Biļetes uz 21. marta koncertu "Palladium Rīga" nopērkamas internetā un "Biļešu Serviss" kasēs. Biļetes cena ir 20 eiro.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!