Foto: Publicitātes foto

Svinot Latvijas Neatkarības atjaunošanas dienas 25 gadu jubileju, 4.maijā starptautiskajā izstāžu centrā "Ķīpsala" notiks deju kolektīvu lielkoncerts "Dod man spēku, dod man laiku!".

Lielkoncerts veidots kā Rīgas dejotāju dāvana iedzīvotājiem Latvijas Neatkarības atjaunošanas dienas svinībās.

Koncerta programmā iekļautas pazīstamas, tautā iemīļotas horeogrāfijas jeb deju "zelta fonda" izlase, kas valsts neatkarības 25 gadu laikā ir bijušas visiecienītākās gan skatītāju, gan arī pašu dejotāju vidū.

Koncertā piedalīsies labākie Rīgas deju ansambļi - "Ačkups", "Austris", "Bramaņi", "Bitīte", "Daiļrade", "Dancis", "Dardedze", "Gatve", "Liesma", "Līgo", "Pērle", "Rotaļa", "Teiksma", "Uguntiņa", "Vektors", "Zalktis", kā arī bērnu deju ansambļi - "Dzintariņš", "Zelta sietiņš" un "Teiksmiņa".

Koncerta veidotāji ir Rīgas deju kolektīvu virsvadītāji Ingrīda Edīte Saulīte, Jānis Ērglis, Rolands Juraševskis, tā mākslinieciskais vadītājs ir Jānis Ērglis, režisors Jānis Siliņš, scenogrāfs Reinis Suhanovs. Koncertu vadīs aktieri Dita Lūriņa un Egils Melbārdis.

Lielkoncerts "Dod man spēku, dod man laiku!" sāksies plkst.18. Biļetes iespējams iegādāties "Biļešu paradīzes" kasēs, internetā un Ķīpsalas hallē.

Kā stāsta Vilde, valsts svētkos, 4.maijā, Rīgā paredzēta plaša kultūras pasākumu programma, tostarp svinīgais pasākums pie Brīvības pieminekļa un kompozīcijas "Ziedu Latvija" veidošana, dienas un vakara koncerts Doma laukumā, sarīkojums "Visi ceļi ved uz Rīgu" ģimenēm ar bērniem Vērmanes dārzā, tradicionālais 4.maija Latvijas filmu maratons, izstādes, kā arī koncerti Rīgas kultūras centros.

Plašāka svētku programma ar informāciju par dalībniekiem, norises laiku un vietu pieejama internetā.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!