Foto: Publicitātes foto

Kā pirmie "I Love You" skatuves mākslinieki nosaukti Inokentijs Mārpls, grupa "Momend", "Laika Suns", elektroniskā poproka apvienība "Galvanic Elephants" un sintīpopa grups "Zebra Island" no Igaunijas, postpanki "Super Besse" no Baltkrievijas, kā arī indīroka grupa "The Bongo Club" no Zviedrijas.

Devītais Positivus festivāls, kas no 17.jūlija līdz 19.jūlijam norisināsies Salacgrīvas Zvejnieku parkā, kā ierasts, būs notikums visiem augstvērtīgas mūzikas un traku ballīšu cienītājiem. Līdz šim festivālā dalību apstiprinājuši Robert Plant and the Sensational Space Shifters, "Placebo", "Kasabian", "St.Vincent", "Basement Jaxx", Tom Odell, "Jungle", "Charli XCX", "Lamb", "Everything Everything", "Fenech-Soler", Jack Garratt," Ewert and the Two Dragons", "The Sound Poets", "Kate Boy", "King Gizzard & The Lizard Wizard", "Triana Park", "Max Jury", "Soak", "Peace", "East India Youth", "Indiana" u.c. Līdz festivāla sākumam gaidāmi vēl vairāki paziņojumi par māksliniekiem, kas uzstāsies uz Positivus sešām skatuvēm.

Festivāla biļetes nopērkamas internetā, "Biļešu Servisa" kasēs un Nordea bankomātos. Trīs dienu biļete bez telts vietas maksā 65,00 eiro, trīs dienu biļetes ar teltsvietu cena ir 71,00 eiro. Pieejamas arī vienas dienas biļetes, kuru cena ir 35,00 eiro. 

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!