Foto: Publicitātes foto

Pirmo reizi "Positivus" festivālā uz Dabas skatuves izskanēs solo klavierkoncerts, kurā pašas emocionālākās dziesmas izpildīs šobrīd Latvijā viens no aktuālākajiem režisoriem un komponistiem Vladislavs Nastavševs, vēsta festivāla rīkotāji.

"Dvēseliski izsmalcināti, intīmi un romantiski. Koncerts kā personīga saruna, kas atklāj pašas trauslākās emocijas un ar neticamo īstumu, atklātību un patiesību atver pasauli gluži vai no jauna. Tikai balss, klavieres un dzeja – minimālisma un askēzes uzvara. 

Ar Mihaila Kuzmina, Federiko Garsijas Lorkas un Josifa Brodska tekstiem un paša sacerēto mūziku Nastavševs atkailina savas un klausītāju emocijas līdz pēdējam nervam. 

Nastavševs par mūziku Jaunā Rīgas teātra izrādei "Peldošie – ceļojošie" tika nominēts 2013./2014. gada teātra sezonas "Spēlmaņu nakts" balvai kategorijā Gada mūzikas autors, viņa komponētā mūzika skanējusi arī citās paša iestudētajās izrādēs," norāda "Positivus" rīkotāji.

Režisors Nastavševs ir pirmais izziņotais Dabas skatuves mākslinieks, un tuvākajā laikā tiks izziņota arī pārējā Dabas skatuves programma, kas šogad būs ar pavisam jaunu koncepciju.

Devītais "Positivus" festivāls, kas no 17. līdz 19. jūlijam norisināsies Salacgrīvas Zvejnieku parkā, kā ierasts, būs notikums visiem augstvērtīgas mūzikas un traku ballīšu cienītājiem.

Līdz festivāla sākumam tiks izziņoti vēl vairāki mākslinieki, kas uzstāsies uz sešām "Positivus" festivāla skatuvēm, kā arī Ādažu čipsu Kino telts programma.

Festivāla biļetes nopērkamas www.positivusfestival.com, "Biļešu serviss" kasēs un "Nordea" bankomātos. Trīs dienu biļete bez telts vietas maksā 65 eiro, trīs dienu biļetes ar teltsvietu cena ir 71 eiro, pieejamas arī vienas dienas biļetes, kuru cena ir 35 eiro. Biļešu iegāde bez komisijas maksas – www.positivusfestival.com.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!