Foto: Publicitātes foto
Grupas "Laika Suns" jaunā ieraksta "Gaismas lādiņš" pirmatskaņojums notiks "Positivus" festivālā piektdien, 17. jūlijā. Šī būs pirmā reize, kad festivāla ietvaros tiek prezentēts jauns mūzikas ieraksts, vēsta izdevniecības "I Love You Records" pārstāvji.

Piektdien "Laika Suns" preses teltī tiksies ar žurnālistiem, atklājot festivāla preses konferenču sēriju. Konferencei sekos "meet and greet", kur grupas fani, kas būs laimējuši  "Laika Suns" "Facebook" profilā publicētajā konkursā, saņems parakstītus albuma eksemplārus vēl pirms tā oficiālās atklāšanas.

Piektdienas naktī plkst. 1:00 "Laika Suns" kāps uz "I Love You" skatuves, lai atskaņotu jaunā albuma dziesmas. Tur būs iespēja gan baudīt mūziku, gan iegādāties "Gaismas lādiņu" un saņemt grupas dalībnieku autogrāfus, stāsta grupas pārstāvji.

Albumā "Gaismas lādiņš" iekļautas 11 dziesmas, starp tām jau radiostacijās un koncertos skanējušās "Ir jau vēls" un "Cilvēka nemaz nav", kā arī "Negaiss nāk", kas pie klausītājiem nonāca pagājušajā nedēļā. Visu dziesmu autors ir Arnis Račinskis, bet grupā spēlē arī Kārlis Josts (basģitāra), Elvijs Pārpucis (ģitāra) un Pēteris Lunde (bungas).

No otrdienas, 14. jūlija, "Gaismas lādiņu" varēs noklausīties ekskluzīvi straumēšanas servisā "Deezer". No 20. jūlija albums būs atrodams labākajos mūzikas ierakstu veikalos, stāsta izdevniecības pārstāvji.

"Gaismas lādiņš" ir grupas "Laika Suns" pirmais pilnmetrāžas ieraksts. 2013. gadā grupa izdeva minialbumu "Nakts karalis EP". Tāpat kā iepriekšējo ierakstu, arī jauno albumu izdod mūzikas apgāds "I Love You Records".

"Ar "Gaismas lādiņu" Suns ierakstu studijā dzīvoja diendienā veselu rudeni, ziemu un pavasari, un apmēram tāds arī ir ieraksts - slāņains un kārtains, ar vienu elpu nepietiks, lai to aptvertu. Bet tā, mūsuprāt, vēl arvien ir popmūzika, kas neprasa analizēt ar grumbās sarauktu pieri, tomēr tukšas frāzes un "tralalā" ir atstātas citiem māksliniekiem. Mērķis bija svinēt dzīvi un piedzīvot īstas lietas, un liekas, ka to ir izdevies ierakstīt albumā!" stāsta grupas līderis Arnis Račinskis.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!