Foto: LETA

3. septembrī ar ansambļa Manta koncertu tiks noslēgta Kalnciema kvartāla brīvdabas sezona. Vakara ievadā plates spēlēs Uldis Rudaks.

Ansambli "Manta" 2010.g adā dibinājis ilgstošs LV neatkarīgās scēnas dalībnieks Edgars Šubrovskis ("Kartāga", "Hospitāļu iela", "Gaujarts"). Ansamblī darbojas alternatīvās estrādes pārstāvis un teātra mūzikas autors Edgars Mākens ("Gaujarts"), elektroniskās mūzikas entuziasts Oskars Upenieks ("EMD") un Latvijas Mūzikas akadēmijas students ar pankroka un Eirovīzijas pieredzi Raitis Viļumovs ("Neprodukts", "Ārzemnieki").

Ansamblis nav piesaistīts žanra rāmjiem un izvēlas stilu atbilstoši katrai dziesmai, tādēļ "Mantas" skanējumā var sadzirdēt regeju, sintpopu, balādes, roku, disko, etno un citus žanrus, stāsta koncerta rīkotāji.

2014. gada augustā "Manta" izdeva savu debijas albumu, kura dziesmas uz diviem lenšu magnetofoniem analogi ierakstītas Ingus Baušķenieka studijā "Bicycle Systems". Albums saņēma Mūzikas ierakstu gada balvu "Zelta Mikrofons" kā labākais 2014.gada alternatīvās mūzikas albums. 2015. gada maijā albums izdots vinila formātā.

2015. gada martā "Manta" un četri filosofi kopīgi radīja konceptalbumu "Buržuāziskās filosofijas marasms četrām balsīm ar ansambli" ar runām un dziesmām pēc B.E.Bihovskija brošūras motīviem.

Pasākuma laikā darbosies dažādas brīvdabas kafejnīcas. Pasākuma norises laiks no 19.00 - 23.00. Ieeja bez maksas.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!