Foto: Publicitātes foto
30. janvārī teātra nama "Jūras vārti" Jaunajā zālē gaidāms britu pianista un komponista Grega Hainza (Greg Haines) koncerts, ziņo pasākuma rīkotāji.

"Ar atmiņām par nupat aizvadīto un gaidām pēc taustiņmūzikas festivāla "Takts" turpinājuma, tiek aizsākta jauna atsevišķu koncertu sērija "Uztakts". Tās ietvaros 2016. gada laikā Ventspilī gaidāmi vairāki starptautiski atzītu dažādiem taustiņinstrumentiem radītas vai adaptētas mūzikas autoru un interpretu koncerti. Pirmais no tiem - jau janvāra nogalē," stāsta koncerta rīkotāji.

Gregs Hainzs (Greg Haines) ir jaunās paaudzes pianists un komponists no Lielbritānijas, kurš pēdējos gadus, līdzīgi kā daudzi citi ārvalstu mūziķi, pavadījis Vācijas galvaspilsētā Berlīnē.

"Mūziķi, kurš jau agrā bērnībā izrādīja interesi par klavierspēli, šī akustiskā instrumenta iespējamo biedrošanos ar citām elektroniskām ierīcēm, un, kurš vēlāk apguva arī čella spēli, varētu ierindot līdzās tādiem savas paaudzes domubiedriem kā Nils Frāms (Nils Frahm), Oulavūram Arnaldsam (Ólafur Arnalds), Pīteram Broderikam (Peter Broderick) un citiem. Ne tikai tāpēc, ka Gregu ar nosauktajiem un daudziem citiem vieno radošas sadarbības saites un līdzīga muzikālā domāšana, bet arī tāpēc, ka, līdzīgi pārējiem, arī Gregs iesaistās dažādos blakus projektos, rakstot mūziku video darbiem un deju uzvedumiem," par mākslinieku stāsta koncerta organizatori.

Par Hainza izdevniecību kļuvusi vācu "Denovali Records", ar kuras gādību dienasgaismu ieraudzījis gan viņa pēdējais studijas albums "Where We Were", gan pārizdoti iepriekšējie 3 albumi vienotā 3 CD un 5 vinila plašu sējumā. Gregs turpina darbu pie jauna materiāla, kā arī koncertē gan Eiropā un Ziemeļamerikā, gan Āzijas valstīs.

Biļetes uz Grega Hainza koncertu no 29. decembra plkst. 12:00 nopērkamas t/n "Jūras vārti" kasē un visās "Biļešu Serviss" tirdzniecības vietās. Pārdošanā ierobežots skaits nenumurētu sēdvietu.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!