Foto: TMW publicitātes foto
Latvijas mūzikas apgāds "I Love You Records" bija viena no piecām mūzikas izdevniecībām, kas nedēļas nogalē ieguva Eiropas neatkarīgo mūzikas izdevniecību apvienības IMPALA balvu, portālu "Delfi" informēja izdevniecības pārstāve Dace Volfa.

Svinot 15 gadus kopš apvienības dibināšanas, IMPALA (Independent Music Companies Association) pievērsās Eiropas mūzikas izdevniecībām, kas ir jaunākas par šo organizāciju, izsludinot kampaņu "Fiveunderfifteen". Viens no mūzikas apgādiem, kas nokļuva IMPALA uzmanības lokā, bija "I Love You Records".

2. aprīlī mūzikas konferencē "Tallinn Music Week" izdevniecībām "I Love You Records" (Latvija), "Soliti" (Somija), "Porridge Bullet" (Igaunija), "Despotz Records" (Zviedrija), un "S1 Warsaw" (Polija) balvas pasniedza IMPALA prezidents Jonass Sjestrēms un valdes priekšsēdētāja Helēna Smita.
Konferences laikā notika arī paneļdiskusija, kurā izdevniecību pārstāvji un Jonass Sjestrēms apsprieda neatkarīgo apgādu nozīmi mūzikas industrijā un nākotnes perspektīvas.

"Vēlamies izgaismot dziļāku un plašāku ieskatu neatkarīgajā sektorā. Paneļdiskusija Tallinas Mūzikas nedēļā ir lielisks sākums, kad piecas jaunas izdevniecības izstāsta savu pieredzi. Īstos mūzikas fanus tas interesē, viņi vēlas redzēt pilnīgu ainu – no kurienes nāk viņu iemīļotā mūzika," uzskata Helēna Smita.

IMPALA ir neatkarīgo mūzikas izdevniecību asociācija ar mērķi apvienot un atbalstīt Eiropas nelielos mūzikas apgādus.

"I Love You Records" ir 2009. gadā dibināts mūzikas izdevējs, kura katalogā ir Latvijas mūziķu Alises Jostes, "Laika Suns", "Momend", "Mona De Bo", igauņu Iiris, "Ewert and The Two Dragons", "Sibyl Vane", kā arī baltkrievu grupas "Super Besse" ieraksti.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!