Foto: Inga Plūme

Šopavasar mūziķis Dons klausītājiem sarūpējis jaunu dziesmu "Pastnieks", kas ir pirmais singls no 2016. gada rudenī gaidāmā studijas albuma, portālu "Delfi" informē dziedātāja pārstāvji.

"Atmiņas par siltajiem maija rītiem bērnībā, kad gulēju uz balkona svaigā gaisā un ik rītu dzirdēju pastnieku svilpojam, bija tās kuras uzvedināja mani rakstīt šo dziesmu. " stāsta Dons.

"Dziesmas skanējumu centāmies saglabāt maksimāli dzīvu, neslēpjoties aiz skaņas slāņiem," piebilst dziesmas līdzproducents Krišjānis Geidāns.

Dziesmas "Pastnieks" mūzikas un teksta autors ir pats Dons, dziesmas producents – Kilograms (kg). Ierakstā piedalījušies ģitārists Mārcis Auziņš, basģitārists Toms Poišs un bundzinieks Rūdolfs Dankfelds. Ieraksts tapis studijā "Sound Division" tepat Latvijā, savukārt dziesmas apstrādi veicis Raiens Smits (Ryan Smith), studijā "Sterling Sound" Ņujorkā.

Singlam radīts arī videoklips, kas tapis ieraksta procesā. Vienā no ieraksta dienām mūziķiem tika sagādāts pārsteigums. Ierakstu studija tika pārveidota izdekorētā TV studijā, kurā visi dalībnieki tika iesaistīti improvizētā sarunu šovā. "Galvenais, lai ieraksta laikā būtu jautri, ja ieraksts ir smags un nogurdinošs, tad arī rezultāts tāds ir. Šoreiz ieraksts ir 100% jautrības un smieklu destilāts," stāsta video režisors Kilograms (kg).

Dziesmas video tapšanā piedalījušies operatori: Jānis Andrējevs, Jānis Indriks, Toms Zarāns un Toms Upītis, montāža: Hārdijs Cibuļskis, producents: "Dons Music", režisors: Kilograms (kg).

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!